شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهپیام وزیر دفاع به مناسبت هفته بسیج؛ در خدمات حیاتی با مقیاس گسترده کشوری حضور بسیج جلوه می کند

پیام وزیر دفاع به مناسبت هفته بسیج؛ در خدمات حیاتی با مقیاس گسترده کشوری حضور بسیج جلوه می کند

منتشرشده در سپاه سه شنبه, 02 آذر 1400 ساعت 13:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: امیر سرتیپ آشتیانی با صدور پیامی به مناسبت هفته بسیج گفت: در خدمات حیاتی با مقیاس گسترده کشوری، در فعالیت های پیشرو علمی و فناوری های نوین، در رویکرد های ارزشی و ایجاد فضای معنوی، همه جا نام بسیج برده می شود و حضور بسیج جلوه می کند.


به گزارش سپاه نیوز؛امیر سرتیپ آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پیامی فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.
 متن پیام وزیر دفاع بدین شرح است:  
کلمه ارزشمند بسیج به واقع بیانگر و تداعی کننده همبستگی، اتحاد، انسجام و اخلاص در جامعه است. بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل عظیم الشان و مظهر اقتدار ملی و نمایشگاه صفا و اخلاص و بصیرت و مجاهدت است که با ظهور و پیروزی انقلاب اسلامی و باژرف اندیشی ایشان عینیت یافت به نحوی که اکنون بسیج به عنوان ثروت بزرگ و ذخیره خداداد ملت ایران سمبل اثر گذاری و کارآمدی در عرصه های مختلف شناخته می شود.

بدون تردید توجه به توانمندی ها و ظرفیت های وسیع ملت عزیزمان که در قالب بسیج تجلی نموده و کارآمدی آن به وضوح به اثبات رسیده است، رمز و ضامن عبور موفق از همه مسائل و مشکلات می باشد.

در خدمات حیاتی با مقیاس گسترده کشوری، در فعالیت های پیشرو علمی و فناوری های نوین، در رویکرد های ارزشی و ایجاد فضای معنوی، همه جا نام بسیج برده می شود و حضور بسیج جلوه می کند.

بسیج و بسیجیان که در ابتدا با لباس رزم و در قامت دفاع از کشور و صیانت از انقلاب، در دوران دفاع مقدس پا به عرصه ظهور گذاشتند و در ادامه در دوران پس از جنگ تحمیلی در بازسازی و سازندگی کشور به نیکویی ایفای نقش نمودند، امروز در شرایط جنگ نرم، تحریم های ظالمانه استکبار و مبارزه با ویروس منحوس کرونا با همه استعدادها، توانایی ها و ظرفیت های فرهنگی و علمی خود وارد میدان شده تا با استمرار حمایت ها و پشتیبانی های خویش و با خدمت افزون تر و کار و تلاش مضاعف بار دیگر یاری رسان انقلاب و کشور باشند.

اینجانب با اغتنام از فرصت و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و با تکریم خانواده های معظم شهدا، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های خالصانه و بی شائبه همه بسیجیان جهادگر و فاتحان تحریم در عرصه های مختلف از جمله تولید قطعات و تجهیزات صنعتی، سازندگی، محرومیت زدایی، فضای مجازی و کمک های مومنانه، فرارسیدن هفته بسیج را محضر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز(مدظله العالی)، مردم شریف و رشید ایران اسلامی، بسیجیان عزیز و خانواده های ارجمند ایشان در سراسر کشور و به ویژه همکاران بسیجی ام در وزارت دفاع، سازمان های تابعه، گروه ها و صنایع همکار صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده، صحت و توفیق روز افزون همگان را در مسیر تعالی اسلام و کشور و خدمت به مردم عزیز از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح
سرتیپ بسیجی محمد رضا آشتیانی

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است