شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهرئیس سازمان بسیج مستضعفین خبر داد: توزیع یک میلیون بسته معیشتی در ماه رمضان توسط بسیج

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خبر داد: توزیع یک میلیون بسته معیشتی در ماه رمضان توسط بسیج

منتشرشده در سپاه سه شنبه, 24 فروردين 1400 ساعت 10:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار سلیمانی از توزیع یک میلیون بسته معیشتی در ماه رمضان توسط بسیج خبر داد.


به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز(سه شنبه) در حاشیه آغاز چهارمین مرحله کمک مومنانه بسیج که در محل این سازمان برگزار شد، اظهار داشت: سازمان بسیج مستضعفین در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی کمک‌های مومنانه خود را برای قشرهای آسیب‌پذیر جامعه آغاز کرد که در این رابطه سال گذشته طی سه مرحله کمک‌هایی را به این بخش از جامعه اهدا کرد.

وی با بیان اینکه کمک‌های مومنانه از سنت‌های جامعه اسلامی است، افزود: بر این اساس امسال اولین مرحله سال جدید و چهارمین مرحله تاکنون آغاز می‌شود که در این رابطه مردم و خیرین مشارکت خوبی داشتند به نحوی که با استفاده از کمک‌های مردمی یک میلیون بسته معیشتی شامل برنج ایرانی، حبوبات، رب، شکر، خرما و ماکارونی را میان جامعه هدف در ماه مبارک رمضان توزیع می‌کنیم.

سردار سلیمانی ادامه داد: البته پیش‌بینی می‌کنیم بواسطه مشارکت بیشتر مردم در ماه رمضان این تعداد بسته‌ها به یک و نیم میلیون بسته با ارزش ریالی حدود ۵۰۰ هزار تومانی برسد.

وی در خصوص فعالیت‌های بسیج در مقابله با کرونا عنوان کرد: کمک به آسیب دیدگان کرونا و افرادی که بواسطه کرونا قرنطینه می‌شوند در قالب کمک‌های مومنانه فعالیت‌هایی پیش‌بینی شده است؛ علاوه بر این بسیج و وزارت بهداشت طرح مشترک مقابله با کرونا را با عنوان طرح شهید سلیمانی اجرا می‌کنند.

انتهای پیام

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است