پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - حجت الاسلام والمسلمین سعیدی: دولت تازه‌نفس و پرانگیزه ایران را قوی و قوی‌تر خواهد کرد
چاپ کردن این صفحه

حجت الاسلام والمسلمین سعیدی: دولت تازه‌نفس و پرانگیزه ایران را قوی و قوی‌تر خواهد کرد

منتشرشده در سپاه سه شنبه, 17 فروردين 1400 ساعت 11:25
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا تاکید کرد: دولتی تازه‌نفس، عازم، پرانگیزه و مظهر انتخاب مردم، ایران را قوی و قوی‌تر خواهد کرد و به حول و قوه الهی با مدیریت صحیح حقانیت جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان کشیده و فرهنگ صحیح و انسانی برگرفته از نور اسلام را متجلی می‌سازند.


به گزارش سپاه نیوز؛  حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در یادداشتی به تشریح وجوه شعار سال «تولید، پشتیبانی ‌ها و مانع زدایی»پرداخت و اظهار کرد : نظام انقلابی و مقدس جمهوری اسلامی ایران پس از طی مراحل کمال در چهل‌سالگی‌اش تداوم گام دوم خود را در سال 1400 و قرن جدید باعزت، سربلندی و کرامتی بی‌بدیل و وصف‌نشدنی شروع می‌نماید. شروعی که تقلای دشمنان ایران اسلامی که با خوی استبدادگری و استکباری‌شان تلاش نافرجام آن‌ها را برای غصب مجدد استقلال و آزادی و عدم وابستگی ملت عزیز ایران ناکام  گذاشته است. این در حالی است که روح انقلاب اسلامی و ماهیت الهام‌بخش آن قلب ملت‌های آزادیخواه جهان را تسخیر و جریان مستحکمی از مقاومت را در درون ملت‌های بیدار پایه‌ریزی نموده است. شروع این قرن برای ایران اسلامی متمایز از قرون و اعصار گذشته و بر تارک آن‌ها می‌باشد.

در طلیعه سال ۱۴۰۰ مانند ادوار گذشته، رهبر معظم انقلاب و فرماندهی کل قوا(مدظله‌العالی) با تدابیر حکیمانه و شیوه طبیبانه نقشه راه و چشم‌انداز سالانه نظام را بابیان شعار سال ترسیم و ابلاغ فرمودند و در بیانات نوروزی با تشریح وجوه شعار سال «تولید، پشتیبانی­‌ها و مانع زدایی»، و مواردی همچون جنایت بزرگ محاصره اقتصادی و تحریم و چگونگی برون‌رفت از آن، اهمیت انتخابات ازنظر داخلی و خارجی، ویژگی‌های داوطلبان ریاست جمهوری، شکست فشار حداکثری دشمن و سیاست‌های ظالمانه ، اشتباه و بی‌نتیجه منطقه‌ای آمریکا؛ افق حرکت قوای سه گانه و مردم را تبیین  و روشن نمودند.

با اتکای به خداوند متعال ملت انقلابی و بصیر و مسئولین دلسوز نظام، چشم‌انداز روشنی از انجام تکلیف درست و پیمودن مسیر عزت و سربلندی را دریافت و بر مبنای آن عمل می‌نمایند.

بی‌تردید ظرفیت‌های بالای نیروهای مسلح در ایجاد امنیت پایدار و زمینه‌سازی برای تولید در سایه امنیت و همچنین پشتیبانی از مجموعه‌های تولیدی و رفع موانع تولید مرتبط با مأموریت ذاتی آن‌ها پیشرو و مایه امید برای ملت خواهند بود و قطعاً یأس دشمن را فراهم می‌نماید. شکوفایی اقتصادی با تکیه‌بر توانمندی‌های داخلی و جوانان بااستعداد ان شاء اللّه  پشیمانی دشمن را به دنبال خواهد داشت. تیغ کند تحریم و ناکارآمدی فشار حداکثری برای دشمن عیان و ضرر آن در آینده برای آن‌ها بیشتر خواهد بود و البته تحریم‌ها فرصت خوداتکایی و باور "ما می‌توانیم" را برای جوانان و مردم نهادینه کرده است.

این توفیق با انتخاباتی ارزشمند، دولتی تازه‌نفس، عازم، پرانگیزه و مظهر انتخاب مردم، ایران را قوی و قوی‌تر خواهد کرد و به حول و   قوه الهی با مدیریت صحیح حقانیت جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان کشیده و فرهنگ صحیح و انسانی برگرفته از نور اسلام را متجلی می‌سازند.

سیاست‌های ظالمانه منطقه‌ای آمریکا بر اساس وعده الهی مبنی بر نصرت جبهه حق شکست‌ خواهد خورد و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در دفاع از کشور و اضمحلال استکبار جهانی و صهیونیزم بین‌المللی در منطقه و یاری‌رساندن به ملت‌های مظلوم و رنج‌دیده مسلمان آماده و پادررکاب می‌باشند.

به امید طلوع خورشید عدالت‌گستر و منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و اتصال نظام انقلابی ایران به آن نظام الهی جهانی. ان­شاءاللّه

انتهای پیام/