شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهنماینده ولی فقیه در سپاه: " پاسداری" فرهنگ مجاهدت پیوسته در راه خدا است

نماینده ولی فقیه در سپاه: " پاسداری" فرهنگ مجاهدت پیوسته در راه خدا است

منتشرشده در سپاه یکشنبه, 15 فروردين 1400 ساعت 11:19
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی پاسداری را فرهنگ مجاهدت پیوسته در راه خدا توصیف کرد و گفت: فلسفه وجودی و رسالت پاسداری سپاه تغییرناپذیر است اما ماموریت های سپاه و بسیج براساس اقتضائات زمان دچار تغییر خواهد شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبدا... حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه صبح امروز ( یکشنبه) در آیین تکریم و معارفه معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه باتبریک فرارسیدن بهار طبیعت و گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای والامقام انقلاب اسلامی ، دفاع مقدس و مدافعین حرم و امنیت ایران اسلامی ، پاسداری را فرهنگ و نعمتی بی بدیل از جانب خداوند متعال توصیف و تصریح کرد: پاسداری فرهنگ جهاد پیوسته در راه خداست و جهاد در راه خدا تعطیل شدنی نیست.

وی جهاد برابر دنیاگرایی، فتنه، نفوذ و تحریف را رسالتی خطیر و مهم توصیف و خاطرنشان کرد: برای شکستن سلطه و اراده فکری دشمن، راه و مسیری جز جهاد کبیر نیست.

نماینده ولی فقیه در سپاه در ادامه تصریح کرد: سنگرنشینی انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی و پاسداری از این انقلاب الهام بخش برابر فتنه ها و توطئه های استکبار پایان ناپذیر است.

وی افزود: فلسفه وجودی و رسالت پاسداری سپاه تغییرناپذیر است اما ماموریت های سپاه و بسیج براساس اقتضائات زمان دچار تغییر خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در سپاه اقتدار امروز نظام ولایی ایران اسلامی را ثمره حضور ، همراهی و نقش آفرینی مردم عنوان و اظهار کرد: امروز صیانت از انقلاب اسلامی که اسلام ناب را زنده کرده و حیاتی دوباره بخشیده است در هر عرصه ای باشد جلوه های پاسداری در آن متجلی می شود.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با قدردانی از زحمات و خدمات سردار قریشی درمدت تصدی مسئولیت معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه گفت: سردار قریشی عزیز ما در طی مدت حضور در سپاه روحیه اخلاص و ولایتمداری را در تمامی عرصه ها حفظ کرده اند و همواره با روحیه جهادی به انجام ماموریت های خود پرداخته اند.

نماینده ولی فقیه در سپاه در توصیف معاون هماهنگ کننده جدید نمایندگی ولی فقیه در سپاه نیز گفت: سردار فرجیان زاده از فرماندهان ایثارگر و جهادگر ما هستند و امیدواریم با روحیات دینی ، انقلابی و معرفتی که ایشان را با آنها می شناسیم و سوابق درخشان صف و ستادی و قدرت مدیریتی ، ماموریت های مجموعه نمایندگی ولی فقیه در سپاه را دنبال کنند.

سردار قریشی در این مراسم اخلاص ، معنویت ، ولایتمداری مجاهدت و عمل انقلابی را از وجوه ممتاز و برجسته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توصیف کرد و گفت: امروز مجموعه نمایندگی ولی فقیه در سپاه در تعامل و همراهی کامل با مجموعه فرماندهی قرار دارد.

سردار فرجیان زاده نیز در این مراسم از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان امید مستضعفان جهان و خاری در چشم دشمنان نام برد و گفت: باگذشت بیش از چهار دهه از کلام نورانی حضرت امام ( ره) که " اگر سپاه نبود کشور هم نبود" و با مشاهده روند توطئه ها ، فتنه ها و تحریم های دشمنان روز به روز عمق نگاه بنیانگذار انقلاب اسلامی و یقین ما به این فرمایش بیشتر می شود.

وی تصریح کرد: نمایندگی ولی فقیه در سپاه که استمرار دهنده امامت و ولایت در سپاه است امروز رسالت پاسداری از هویت مکتبی و اعتلای معرفت دینی و بصیرت پاسداران و بسیجیان را برعهده دارد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است