پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاجی صادقی: فرمان‌برداری از ولایت‌فقیه و تقویت انقلاب اسلامی بهترین اقدام در عصر غیبت است
چاپ کردن این صفحه

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاجی صادقی: فرمان‌برداری از ولایت‌فقیه و تقویت انقلاب اسلامی بهترین اقدام در عصر غیبت است

منتشرشده در سپاه سه شنبه, 10 فروردين 1400 ساعت 22:59
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: نماینده ولی‌فقیه در سپاه گفت: امروز بهترین کار برای انجام تکلیفی که در عصر غیبت داریم همراهی و فرمان‌برداری از ولایت‌فقیه و تقویت روزبه‌روز انقلاب اسلامی است.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی‌فقیه در سپاه ، با اشاره به فرارسیدن سال روز میلاد امام زمان(عج) اظهار داشت: سال جدید با سالروز ولادت حضرت بقیه الله الاعظم(عج) آغاز شد و با میلاد این امام همام به پایان می‌رسد و سال ولایت است.

 

وی افزود: امیدوارم به معنای واقعی کلمه از منتظرین و زمینه‌سازان نهضت ظهور باشیم، در زمان غیبت گفته‌شده است که یکی از مهم‌ترین وظایف ما انتظار سازنده است، ظهور امام زمان(عج) دو شرط دارد و به‌جای اینکه به دنبال علائم ظهور باشیم که دست ما نیست به دنبال شرایط ظهور باشیم که دست ماست.

 

نماینده ولی‌فقیه در سپاه بیان کرد: "تبری"  فاصله گرفتن و انزجار از حاکمیت‌های غیر الهی است، تا زمانی که انسان‌ها از ولایت‌های غیر الهی فاصله نگیرند و تشنه ولایت خدا نشوند، ظهور شکل نمی‌گیرد.

 

وی عنوان کرد: در روایات ما شیعیان آمده است که تا مردم بدانند غیر از حاکمیت الهی هیچ حاکمیتی منجی آن‌ها نیست و بخواهند ، آن موقع حضرت بقیه‌الله(عج) حضور پیداکرده و ظهور می‌کند.

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاجی صادقی حرکت در مسیر امام زمان(عج) را مورد تأکید قرارداد و ادامه داد: "تولی" یعنی مردم با امام دوازدهم و آخرین خورشید هدایت کاری نکنند که با امامان قبلی کردند و به معنای واقعی فرمان‌بر و تسلیم در برابر وی باشند و در همه‌جا خود را سپر بلا ولایت الله کنند.

 

وی گفت: انقلاب اسلامی فراهم‌کننده مقدمات ظهور است و به برکت انقلاب اسلامی روحیه و فرهنگ تبری روزبه‌روز در دنیا بیشتر شکل می‌گیرد و مردم مشاهده می‌کنند حاکمیت‌های غیر الهی ظلم بزرگی در حقشان می‌کنند و نمی‌توانند منجی آن‌ها باشند و همچنین تولی در حال شکل‌گیری است.

 

نماینده ولی‌فقیه در سپاه بابیان اینکه شهدا بیشترین سهم و نقش را در نهضت ظهور دارند افزود: در دورانی هستیم که مسلم امام زمان(عج) و مالک اشتر امام(ع) آمده تا ما را آماده حضور حسین زمان و آماده ظهور آخرین منجی کند، امروز بهترین کار برای انجام تکلیفی که در عصر غیبت داریم همراهی و فرمان‌برداری از ولایت‌فقیه و تقویت روزبه‌روز انقلاب اسلامی است.

 

 

 

انتهای پیام/