شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجان فرمانده سپاه استان زنجان: در دفاع از کشور و مردم از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم

 فرمانده سپاه استان زنجان: در دفاع از کشور و مردم از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم

منتشرشده در زنجان چهارشنبه, 27 اسفند 1399 ساعت 10:42
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده‌ سپاه استان زنجان با بیان اینکه خدمت به جامعه و حفظ سرمایه اجتماعی پشتوانه برای اقتدار نظام است گفت: هر جا و هر زمان که رهبر معظم انقلاب دستور فرمایند برای دفاع از اسلام و کشورمان حاضر خواهیم بود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار جهانبخش کرمی فرمانده‌ سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار اظهار داشت: وظیفه امروز پاسدار خدمت به مردم و دفاع از انقلاب اسلامی و دستاورد‌های آن است که این خدمت شامل خدمات امنیتی، دفاعی، محرومیت‌زدایی، عمران و آبادانی، یاری مردم در تمام امور سیل، زلزله و کرونا است.

 

وی افزود: روز پاسدار یادآور ایثار و رشادت افرادی است که با الگو گرفتن از امام حسین‌(ع) و پیروی از فرهنگ عاشورا صحنه‌های حماسی و ایثار را در تاریخ کشور رقم زده و نشان دادند که همواره در عرصه‌های جنگ سخت و نرم حضور دارند و در مقابل آن ایستادگی خواهد کرد.

 

فرمانده‌ سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه سپاه در این روزها نیز استوار پای عهد اولیه خود ایستاده است گفت: ما در مقابل ملت ایران هر چه در توان داریم به کار می‌گیریم و در دفاع از کشور و مردم از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم با این حال باید بدانیم که هر جا و هر زمان که رهبر معظم انقلاب دستور فرمایند برای دفاع از اسلام و کشورمان حاضر خواهیم بود.

 

 

وی با اشاره به اینکه پاسداران کشورمان نه تنها در میدان نبرد بلکه در تمام عرصه‌ها حضور دارند و در مبارزه با متجاوزان حماسه خلق کرده‌اند عنوان کرد: حضور پاسداران و بسیجیان در میدان نبرد مبارزه با کرونا، انجام کمک‌های مومنانه و محرومیت‌زدایی در روستاها نمونه‌ای از اقداماتی است که نشان می‌دهد پاسداران در میدان حاضرند.

 

سردار کرمی با اشاره به اینکه خدمت به جامعه و حفظ سرمایه اجتماعی پشتوانه برای اقتدار نظام است، تصریح کرد: پاسداران برای حفاظت از مردم و کشور جامه رزم پوشیده‌اند و با اقتدار در این مسیر گام بر می‌دارند.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است