شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجانمسئول بسیج جامعه پزشکی استان زنجان عنوان کرد: تشکیل ۲۵ تیم شهید رهنمون در بسیج جامعه پزشکی/ زنجان رتبه پنجم استان‌ در مقابله با کرونا

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان زنجان عنوان کرد: تشکیل ۲۵ تیم شهید رهنمون در بسیج جامعه پزشکی/ زنجان رتبه پنجم استان‌ در مقابله با کرونا

منتشرشده در زنجان یکشنبه, 19 بهمن 1399 ساعت 11:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  مسئول بسیج جامعه پزشکی استان زنجان از فعالیت ۲۵ تیم بسیج جامعه پزشکی در قالب طرح شهید رهنمون در راستای مقابله با ویروس کرونا با حضور ۱۳۰ نیروی کارشناس خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ مشهود تقی‌لو  مسئول بسیج جامعه پزشکی استان زنجان در جمع خبرنگاران، با تبریک ایام‌الله دهه‌فجر و نیز سالروز ولادت حضرت زهرا (س)، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران دستاوردهای قابل توجهی در بخش‌های صنعتی و دفاعی و به‌ویژه در حوزه سلامت داشته است که تقویت روحیه ایثار و شجاعت یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه بهداشت و سلامت است.

 

وی با اشاره به تقویت روحیه ایثار و شجاعت در بین بسیجیان، تصریح کرد: در دوران بحران کرونا، کادر بهداشت و درمان استان با حداقل تجهیزات درمانی و بهداشتی، تلاش زیادی برای پیشگیری و درمان بیماران کردند و در این راه، تعدادی نیز به خیل شهدا پیوستند.

 

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی زنجان با اشاره به مشارکت فعالانه سپاه و بسیج در اجرای طرح‌های مقابله با کرونا، از جمله طرح شهید سلیمانی، گفت: در طول دوران مقابله با ویروس منحوس کرونا، سپاه و بسیج در کنار کادر بهداشت و درمان قرار گرفتند که این مهم قابل تحسین است.

 

تقی‌لو با بیان اینکه با مشارکت همه جانبه مردم، بسیج و کادر بهداشت و درمان، کرونا در زنجان تقریباً کنترل شده و سیر یکنواختی دارد، افزود: زنجان در مهار بیماری کرونا بالاترین مشارکت بین مردم و مسئولان را در کشور داشته و رتبه پنجم بین استان‌های کشور کسب کرده که بسیار حائز اهمیت است.

 

وی با اشاره به اینکه ۲۵ تیم شهید رهنمون در بسیج جامعه پزشکی تشکیل شده است، بیان کرد: ۱۳۰ نفر در این تیم‌ها ساماندهی شده و فعالیت می‌کنند.

 

انتهای پیام

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است