شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجانفرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان مطرح کرد : فعالیت ۲هزار و ۶۰۰ نفر از بسیجیان در طرح شهید سلیمانی 

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان مطرح کرد : فعالیت ۲هزار و ۶۰۰ نفر از بسیجیان در طرح شهید سلیمانی 

منتشرشده در زنجان چهارشنبه, 01 بهمن 1399 ساعت 09:07
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه  انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: در طرح شهید سلیمانی دو هزار و۶۰۰ نفر از بسیجیان با تمام توان فعالیت می‌کنند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جهانبخش کرمی فرمانده سپاه  انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به اجرای طرح شهید قاسم سلیمانی گفت: طرح شهید سلیمانی از ۲۰ آبان‌ماه با هدف مدیریت و کنترل بیماری کرونا در زنجان شروع شده و تاکنون هم توفیقات خوبی کسب شده است.

 

وی با بیان اینکه در این طرح دو هزار و۶۰۰ نفر از بسیجیان با تمام توان فعالیت می‌کنند، اظهار کرد: این طرح که به‌صورت محله محور و خانواده محور برای کنترل ایپدمی کرونا توسط بسیجیان انجام می‌شود.

 

فرمانده سپاه استان زنجان گفت: طرح شهید قاسم سلیمانی با همکاری سپاه و دانشگاه علوم‌پزشکی استان، اجرا می‌شود و این طرح شامل کمیته حمایت و قرنطینه، رهگیری و مراقبت، آموزش همگانی، پایش و نظارت و کمیته عملیاتی است.

 

کرمی تاکید کرد: در قالب طرح شهید سلیمانی بیش از ۱۹ میلیارد تومان کمک‌های مردمی و سپاه و بسیج به نیازمندان در استان بوده است.

 

وی با بیان اینکه این کمیته‌ها شامل سه تیم از جمله تیم‌های مراقبتی، حمایتی و نظارتی است که اقدامات لازم توسط بسیجیان با همکاری دانشگاه علوم‌پزشکی استان انجام می‌شود، ابراز کرد: در راستای اجرای این طرح، افراد بیمار و کسانی که با آن‌ها در ارتباط بودند، شناسایی می‌شوند و در منزل اقدامات پزشکی ارائه می‌شود.

 

فرمانده سپاه استان زنجان گفت: در طرح شهید سلیمانی کمک‌های بهداشتی و معیشتی هم به نیازمندان انجام می‌شود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است