شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده سپاه بهاباد : در راستای اجرای رزمایش کمک و مواسات ؛ ۱۶ هزار و ۷۰۰ بسته بین محرومین توزیع شد

فرمانده سپاه بهاباد : در راستای اجرای رزمایش کمک و مواسات ؛ ۱۶ هزار و ۷۰۰ بسته بین محرومین توزیع شد

منتشرشده در یزد سه شنبه, 28 بهمن 1399 ساعت 14:41
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهرستان بهاباد از برگزاری رزمایش کمک و مواسات و توزیع ۱۶ هزار و ۷۰۰ بسته بین محرومان بهاباد خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار سعید دهقان ده‌جمالی فرمانده سپاه شهرستان بهاباد در نشست خبری دومین کنگره ملی شهدای استان یزد در حسینیه سیدمحمد آقا با اشاره به اینکه بهاباد ۱۵۸ شهید در دوران دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی کرده است، اظهار داشت: به منظور بزرگداشت یاد و خاطره این شهدا، برنامه هایی به نیابت از آنها در سطح شهرستان آغاز شده است.

 

وی با اشاره به اینکه این برنامه ها در ذیل دومین کنگره ملی ۴ هزار شهید استان یزد برگزار می شود، افزود: اولین رویکرد ما در این برنامه‌ها، محرومیت‌زدایی و سپس افزایش نشاط مردم و آشنایی نسل جوان با شهدای دفاع مقدس است.

 

دهقان ده‌جمالی یادآور شد: در قالب این کنگره در مجموع ۹۰ برنامه در شهرستان بهاباد تدارک دیده شده که ۹۰ درصد این برنامه ها تاکنون به مرحله اجرا درآمده است.

 

وی، برگزاری رزمایش کمک و مواسات و توزیع ۱۶ هزار و ۷۰۰ بسته، به ازای هر شهید شهرستان ۱۰۰ بسته را از مهمترین این برنامه ها برشمرد.

 

فرمانده سپاه بهاباد همچنین از اهدای ۴۰۰ میلیون تومان هدیه نقدی به نیابت از شهدای بهاباد بین محرومان این شهرستان خبر داد.

 

وی عنوان کرد: پیگیر تکمیل آلبوم شهدای بهاباد هستیم همچنین ثبت خاطرات شهدا و ایثارگران نیز در حال پیگیری است و تاکنون بخش زیادی از خاطرات آنها به صورت صوتی ضبط شده است.

 

دهقان ده‌جمالی، نصب تصاویر شهدای شهرستان در مسیرهای ورودی به بهاباد، نامگذاری تابلوی تمام روستاهای بهاباد به نام شهدا، راه اندازی مجازی راهیان نور برای استفاده دانش آموزان، اجرای طرح لاله های روشن و برگزاری یادواره شهدای دانش آموز، کاشت درخت به نیت شهدا و … را از جمله برامه هایی برشمرد که به مناسبت برگزاری کنگره ملی ۴ هزار شهید استان یزد در بهاباد اجرا می شود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است