شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده سپاه الغدیر استان یزد : طرح‌های مبتنی بر نظام مسائل استان یزد به شکل ویژه بررسی می‌شود

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد : طرح‌های مبتنی بر نظام مسائل استان یزد به شکل ویژه بررسی می‌شود

منتشرشده در یزد سه شنبه, 09 دی 1399 ساعت 10:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: موارد مبتنی بر نظام مسائل استان یزد استخراج شده و طرح‌هایی در مورد آن تدوین شده که به شکل ویژه مورد بررسی قرار می گیرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار رضا پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در جلسه راهبردی سپاه استان یزد که با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در دفتر امام جمعه یزد برگزار شد، با گرامیداشت نهم دی‌ماه اظهار داشت: ۹ دی، روز حماسه و برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی است.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت‌های مرکز راهبری و ماهر سپاه استان یزد افزود: در مرکز راهبردی معتقدیم که آنچه در نظام مقدس جمهوری اسلامی به آن نیاز داریم، حوزه اندیشه ورزی و راهکارهای مبتنی بر مدل اسلام شناسی امام راحل است.

 

سردار پورشمسی بیان کرد: امام خمینی (ره)، یک مدل الهی داشت که منجر به شکل گیری انقلاب اسلامی شد که باید از این مدل بهره‌برداری کامل در شرایط کنونی شود.

 

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد ادامه داد: در تمام عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی نیاز به اندیشه هایی داریم که مبتنی بر مدل الهی اسلام شناسی امام راحل باشد.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: در مرکز راهبردی سپاه استان یزد تصمیم گرفتیم تا نظام مسائل جامعه ایران و استان یزد و تک تک نواحی مقاومت را تجزیه و تحلیل کنیم و برای آن راهکار ارائه دهیم.

 

سردار پورشمسی عنوان کرد: در این راستا حوزه اندیشه را به مطالبه گری وصل کردیم و کسانی که می توانند این اندیشه ها را در جامعه جاری و ساری کنند را نیز پای کار آوردیم.

 

وی تاکید کرد: هر طرحی و ایده ای که مبتنی بر نظام مسائل استان بود، روی آن کار شد و شیوه های بهتری برای آن در نظر گرفته شد و این طرح‌ها با نگاه ویژه در حال پیگیری است.

 

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد تاکید کرد: مرکز راهبردی سپاه هم در حوزه قانون‌گذاری و هم اجرا در استان نقش آفرینی و از همه ظرفیت‌ها در این زمینه استفاده می کند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است