شما اینجا هستید: خانهاستانهایزددانشجویان بسیجی فعال در عرصه مبارزه با کرونای استان یزد تقدیر شدند

دانشجویان بسیجی فعال در عرصه مبارزه با کرونای استان یزد تقدیر شدند

منتشرشده در یزد شنبه, 08 آذر 1399 ساعت 08:08
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مراسم تقدیر و تجلیل از دانشجویان بسیجی فعال در عرصه سلامت و مسئولین کارگروه‌های مختلف ستاد مبارزه با کرونا باحضور جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد برگزار شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ مراسم تقدیر و تجلیل از دانشجویان بسیجی فعال در عرصه سلامت و مسئولین کارگروه‌های مختلف ستاد مبارزه با کرونا در حضور سرهنگ پاسدار زارع کمالی، جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد، علی پورمیرزایی، مسئول بسیج دانشجویی استان یزد و محمدرضا صمدی، مسئول حرکت‌های جهادی بسیج دانشجویی استان برگزار شد.

 

زارع کمالی در جمع مسئولان بسیج دانشجویی استان یزد و در جهادگران بسیجی فعال در عرصه مبارزه با کرونا ضمن تقدیر از فعالیت ارزشمند این جوانان جهادی اظهار داشت: بسیجیان ما با جوهره ایمان، عشق و بصیرت در سنگر‌های جهادی خدمت‌گزار مردم میهن خود هستند.

 

وی افزود: گروه‌های جهادی فعال در عرصه مبارزه با بیماری کرونا توانستند با همت و تلاش خودش از ابتدای شیوع بیماری به مردم کمک کنند و خدمات خوبی را ارائه دهند.

 

زارع کمالی تصریح کرد: در شش مرحله رزمایش جهادی جوانان بسیجی استان شاهد اقدامات و فعالیت‌های مؤثری در سطح جامعه بودیم و این نوع جوانان در مراحل بعدی رزمایش با برنامه‌ریزی و سازمان‌دهی بیشتر در سه محور معیشت، سلامت و معنویت به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

 

محمدرضا صمدی، مسئول حرکت‌های جهادی بسیج دانشجویی استان یزد در این مراسم ضمن تقدیر از دانشجویان فعال در عرصه مبارزه با کرونا اظهار داشت: طبق سنوات گذشته نزدیک به سال جدید و همزمان با شیوع بیماری منحوس کرونا، جهادگران بسیج دانشجویی مشغول آماده شدن برای خدمت‌رسانی به مردم مناطق محروم بودند.

 

صمدی گفت: هرساله جهادگران بسیجی عید نوروز خود را با شیرینی خدمت به محرومین شرین‌تر می‌کردند، اما امسال با توجه به محدودیت‌های کرونایی و شرایط خاصی که در جامعه پیش آمد گروه‌های جهادی از فعالیت خود بازماندند.

 

وی ادامه داد: اگر چه به سبب شیوع بیماری مأموریتی توسط گروه جهادی استان در مناطق محروم اجرا نشد، اما در عوض این جهادگران قدم در عرصه سلامت گذاشتند و به ندای، ولی امر مسلمین امام خامنه‌ای لبیک گفتند و در سنگری دیگر مشغول به جهاد شدند.

 

مسئول حرکت‌های جهادی بسیج دانشجویی استان یزد افزود: دانشجویان بسیجی با تمام توان خود در زمینه‌های مختلف مشغول فعالیت شدند و به کادر درمان در بیمارستان که خط مقدم مبارزه با کرونا بود حاضر شدند.

 

صمدی تصریح کرد: برای رسیدگی بیشتر به بیماران کرونایی و در تهیه ماسک و ضدعفونی معابر فعالیت داشتند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است