شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدجانشین فرمانده سپاه‌الغدیر استان یزد : بسیج محلات یزد به کمک مددکاران کادر درمان کرونا آمد

جانشین فرمانده سپاه‌الغدیر استان یزد : بسیج محلات یزد به کمک مددکاران کادر درمان کرونا آمد

منتشرشده در یزد شنبه, 24 آبان 1399 ساعت 11:17
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده سپاه‌الغدیر استان یزد از ساماندهی ۱۵۰ نفر از سوی ستاد مردمی امدادگران و حافظان سلامت بسیج و مساجد برای کمک به مقابله با ویروس کرونا در یزد خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدارحسین زارع کمالی جانشین فرمانده سپاه‌الغدیر استان یزد  ضمن اعلام این خبر در راستای اقدامات محله محور ستاد مردمی امدادگران و حافظان سلامت بسیج و مساجد، افزود: این ستاد علاوه بر بسیج نیروها برای کمک به کادر درمان، تاکنون هفت هزار واحد آبمیوه طبیعی را برای بیماران و کادر درمانی بیمارستانها تهیه و توزیع کرده است.

 

وی همچنین از همکاری بسیج در کمک به اجرای مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا خبر داد و در این باره به ساماندهی و به کارگیری ۲۶۰ نفر نیروی بسیجی و پایور در مبادی شهرهای استان به منظور کنترل ترددهای ورودی و خروجی برطبق مصوبه ستاد کرونا اشاره کرد.

 

جانشین فرمانده سپاه‌الغدیر یزد در پایان خاطرنشان کرد: توزیع بسته‌های کمک معیشتی بین نیازمندان نیز در سطح پایگاه‌های مقاومت بسیج و در راستای برنامه‌های کنگره چهار هزار شهید استان یزد، کماکان در حال انجام است.

 

 

انتهای پیام

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است