شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهراندیدار مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه با کادر درمانی شهید صنیع خانی

دیدار مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه با کادر درمانی شهید صنیع خانی

منتشرشده در تهران سه شنبه, 02 دی 1399 ساعت 14:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام و المسلمین رضایی در دیدار با کادر درمانی شهید صنیع خانی  گفت: همه اقشار مختلف جمهوری اسلامی ایران اگر در میدان قرار بگیرند بهترین رزمنده آن میدان هستند.


به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین رضایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه در دیدار با کادر درمانی شهید صنیع خانی به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار  گفت: همه اقشار مختلف جمهوری اسلامی ایران اگر در میدان قرار بگیرند بهترین رزمنده آن میدان هستند.
وی در ابتدا ایام ولادت با سعادت اسوه صبر و استقامت  حضرت زینب(س) و روز پرستار را به پرستاران و کادر درمانی درمانگاه تبریک گفت و عنوان داشت: حضرت زینب(س) در اوج بصیرت، مهربانی، ادب و ولایت مداری بودند که بعداز وقایع کربلا وظیفه پرستاری از زنان و کودکان را برعهده داشتند.
 وی در ادمه گفت:  اقشار مختلف جمهوری اسلامی ایران اگر در میدان قرار بگیرند بهترین رزمنده آن میدان هستند به گونه ای که دراین دوران جامعه پزشکی و پرستاری با ایثار و فداکاری و از جان گذشتگی از بیماران کرونایی پرستاری نموده و شهدایی را نیز در این راه تقدیم نمودند.

 حجت الاسلام و المسلمین رضایی ضمن طلب رحمت الهی برای این شهیدان، برای جامعه پرستاری ازدرگاه خداوند عزتمندی و توفیقات بیشتر را خواستار شد .   

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است