شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانبا مشارکت نیروی زمینی سپاه و سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور برگزارشد ؛ آیین کلنگ زنی احداث ۲۰۰ باب مدرسه در مناطق صعب‌العبور استان سیستان و بلوچستان

با مشارکت نیروی زمینی سپاه و سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور برگزارشد ؛ آیین کلنگ زنی احداث ۲۰۰ باب مدرسه در مناطق صعب‌العبور استان سیستان و بلوچستان

منتشرشده در سیستان و بلوچستان دوشنبه, 25 اسفند 1399 ساعت 15:09
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

سپاه نیوز: کلنگ زنی احداث ۲۰۰ باب مدرسه در مناطق صعب‌العبور استان سیستان و بلوچستان با مشارکت نیروی زمینی سپاه و سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور انجام شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ آیین کلنگ زنی احداث ۲۰۰ باب مدرسه در مناطق صعب‌العبور استان سیستان و بلوچستان با مشارکت نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور و با حضور وزیر آموزش و پرورش، فرمانده قرارگاه منطقه جنوب شرق کشور، استاندار و مدیرکل آموزش وپرورش استان صبح امروز(دوشنبه) در روستای حاجی آباد زاهدان برگزار شد.

 

سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد کرمی فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در این مراسم اظهار کرد:از آنجاییکه آموزش و پرورش و حوزه علم و فناوری زیرساخت توسعه است، در احداث مدارس مشارکت می‌کنیم زیرا معتقدیم امنیت بدون توسعه محقق نمیشود.

 

وزیر آموزش و پرورش نیز در این مراسم  ضمن تقدیر از نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور برای مشارکت در ساخت ۲۰۰ باب مدرسه در نقاط صعب العبور سیستان و بلوچستان افزود:  هر چقدر فضاهای آموزشی در این استان را توسعه دهیم فرصت های آموزشی بیشتری را فراهم می‌کنیم و توسعه آموزش سنگ بنای همه تحولات بعدی در این منطقه خواهد بود.

 

حاجی بابایی با بیان اینکه امنیت و توسعه مستلزم پیشرفت و توسعه آموزش است، گفت: امیدواریم این اقدامات چهره استان سیستان و بلوچستان را تغییر دهد.

 

همچنین استاندار سیستان و بلوچستان نیز در آیین کلنگ‌زنی ۲۰۰ باب مدرسه مشارکتی ضمن قدردانی از اقدام کم نظیر و ارزنده سپاه پاسداران به ویژه قرارگاه قدس جنوب شرق کشور اظهار داشت: توجه به زیرساخت های پایدار، عمران و آبادانی و ارتقاء شاخص‌های مختلف اجتماعی را به دنبال دارد.

 

وی افزود: ۱۰ درصد مدارس کشور در سیستان و بلوچستان ساخته می‌شود و رکورد ساخت روزانه ۳ کلاس درس در این استان در نوع خود کم نظیر است. 

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است