شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانفرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: دانش آموزان در دوران دفاع مقدس حضور موثری داشتند

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: دانش آموزان در دوران دفاع مقدس حضور موثری داشتند

منتشرشده در سیستان و بلوچستان یکشنبه, 17 اسفند 1399 ساعت 14:27
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار شفائی  در آیین اختتامیه اردوهای مجازی راهیان نور گفت: در دوران هشت سال دفاع مقدس و صحنه های گوناگون، فرهنگیان و دانش آموزان به نحو شایسته و مطلوبی نقش‌آفرینی کرده و می‌کنند.

به گزارش سپاه نیوز؛ آیین اختتامیه اردوهای مجازی راهیان نور استان سیستان و بلوچستان با حضور مدیرکل آموزش و پرورش و فرمانده سپاه سلمان  در زاهدان برگزار شد.

سردار سرتیپ دوم پاسدار احمد شفائی فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در این آیین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام شهدا، شهدا، رزمندگان، آزادگان و ایثارگران دوران هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: ملت رشید ایران و جوانان جان بر کف دوشادوش یکدیگر در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل دست در دست هم و با همدلی و همراهی نگذاشتند ذره ای از خاک وطن به دست اهریمن و غاصبان بیفتد.

 

وی بیان داشت: از ویژگی های شاخص و بارز دوران دفاع مقدس سادگی،صمیمیت و رفاقت بین رزمندگان بود که توانست مسیر راه را برای پیروزی و رسیدن به اهداف هموار نماید.

 

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان فرهنگیان و دانش آموزان را از مهم ترین عناصر موثر در دوران هشت سال دفاع مقدس دانست و افزود: این قشر عظیم هم اکنون نیز در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی جامعه به نحو شایسته ای نقش آفرینی می‌کنند.

 

سردار شفائی با قدردانی از عوامل برگزارکننده اردوهای مجازی راهیان نور خاطرنشان کرد: بصیرت افزایی، آشنایی هر چه بیشتر نسل امروز با آرمان‌ها ، اهداف و رشادت های دلیر مردانه رزمندگان دوران دفاع مقدس بیش از پیش ضرورت دارد و باید در نهادینه کردن و ترویج فرهنگ ایثارگری، از خودگذشتگی و جانفشانی گام های موثری برداشته شود.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است