شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانفرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: برگزاری یادواره‌های شهدا نمادی از زنده بودن فرهنگ ایثار و شهادت است

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: برگزاری یادواره‌های شهدا نمادی از زنده بودن فرهنگ ایثار و شهادت است

منتشرشده در سیستان و بلوچستان سه شنبه, 28 بهمن 1399 ساعت 12:03
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت:همه ما باید همواره نسبت به حفظ دستاورد‌های انقلاب توجه داشته باشیم و همیشه خود را در مسیر شهدا قرار داده و در مسیر اسلام ناب گام برداریم.

به گزارش سپاه نیوز؛ به همت ناحیه مقاومت بسیج شهرستان هیرمند مراسم یادواره شهداء شهرستان هیرمند و شهید صفر سارانی به عنوان شهید شاخص این شهرستان برگزار شد.

 

سردار سرتیپ دوم  پاسدار احمد شفائی فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان، برگزاری یادواره‌های شهدا را نمادی از زنده بودن فرهنگ ایثار و شهادت دانست و گفت: برگزاری یادواره شهدا آشنایی با مسیر شهدا است، اگر این فرهنگ نهادینه شود جامعه را به سعادت و کمال می‌رسد.

 

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان افزود: به فرموده مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست و برگزاری یادواره‌ها خود یکی از راه‌های زنده نگه داشتن این فرهنگ ناب و انسان ساز است.

 

وی خاطرنشان کرد: همه ما باید همواره نسبت به حفظ دستاورد‌های انقلاب توجه داشته باشیم و همیشه خود را در مسیر شهدا قرار داده و در مسیر اسلام ناب گام برداریم.

 

تجلیل از خانواده شهدا و شهید سارانی، پخش کلیپ، مداحی، قرائت بخشی از وصیت نامه شهید و... از جمله برنامه‌های اجرایی در این مراسم بود.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است