شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانفرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان مطرح کرد: سپاه و بسیج در کنار دستگاه‌های خدمات رسانی به مردم 

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان مطرح کرد: سپاه و بسیج در کنار دستگاه‌های خدمات رسانی به مردم 

منتشرشده در سیستان و بلوچستان یکشنبه, 16 آذر 1399 ساعت 11:07
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار شفایی گفت:سپاه و بسیج آماده هرگونه همکاری و هم افزایی با دستگاه‌های خدمات رسانی همچون مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار احمد شفایی فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در دیدار با مدیران دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سیستان و بلوچستان افزود: موضوع عدالت و رفاه اجتماعی از مهمترین محور‌های نظام مقدس اسلامی ایران است و باید آحاد مردم از آن بهره‌مند شوند.

 

وی با تاکید بر اینکه نیاز است در راستای معرفی خدمات نظام به مردم بیش از گذشته تلاش شود اظهار کرد: دشمنان همواره درصدد هستند تا مردم را نسبت به انقلاب و نظام اسلامی ایران بدبین و ناامید کنند بطوری که القا شود نظام هیچ کاری برای مردم انجام نداده است.

 

فرمانده سپاه سلمان استان با اشاره به اینکه مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تحقق عدالت و رفاه اجتماعی اقدامات ارزشمند و قابل تقدیری انجام داده است، گفت: سپاه و بسیج با تمام توان و ظرفیت در کنار این مجموعه در سطح استان خواهد بود تا خدمت بی منت به مردم شریف سیستان و بلوچستان که از آن بعنوان هدف و مسیر مشترک یاد می‌شود، به نحو مطلوب تحقق یابد.

 

سردار شفایی همچنین با اشاره به تفاهمنامه‌هایی که برخی دستگاه‌های اجرایی وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بسیج مستضعفین داشته اند افزود: در کنار این تفاهمنامه ها، مجموعه سپاه و بسیج آماده هرگونه همکاری و هم افزایی با دستگاه‌های خدمات رسانی همچون مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان است.

 

 

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است