شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستاندر اجرای رزمایش کمک مومنانه و مقابله با کرونا صورت گرفت؛ توزیع 15 هزار ماسک توسط گروه های جهادی و بسیجیان در سیستان وبلوچستان

در اجرای رزمایش کمک مومنانه و مقابله با کرونا صورت گرفت؛ توزیع 15 هزار ماسک توسط گروه های جهادی و بسیجیان در سیستان وبلوچستان

منتشرشده در سیستان و بلوچستان سه شنبه, 27 آبان 1399 ساعت 13:53
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: معاون مردم‌یاری قرارگاه قدس جنوب‌ شرق سپاه از توزیع 15 هزار عدد ماسک رایگان توسط گروه های جهادی و بسیجیان در سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ علی اکبر جعفری معاون مردم‌یاری قرارگاه قدس جنوب‌ شرق سپاه بیان کرد: در اجرای رزمایش کمک مومنانه و مقابله با کرونا قرارگاه محرومیت زدایی قدس و بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان، در مراحل مختلفی با راه اندازی کارگاه های مختص به این امر اقدام به تهیه و توزیع ماسک، مواد ضدعفونی و دستکش در بین ادارات و سطح شهرهای مختلف استان کردند.

 

وی گفت: در همین راستا روز گذشته پنج هزار ماسک رایگان در معابر عمومی و مناطق محروم حاشیه شهر زاهدان به همت قرارگاه محرومیت زدایی قدس با حمایت مستقیم نیروی زمینی سپاه  توزیع شد.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان استان ادامه داد: همچنین 10 هزار ماسک رایگان با مشارکت گروه های جهادی در معابر عمومی بازار توزیع و آموزش چهره به چهره مردمی با حضور 40 گروه جهادی در سراسر استان و در ادامه رزمایش مدافعان سلامت بسیج انجام گرفت.

 

جعفری خاطر نشان کرد: گروه های جهادی و بسیجیان پیرو فرمایشات گهربار مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) در این راه با همت بیشتری گام برداشته و به مردم در هر شرایطی خدمت بی منت ارائه می کنند.

 

 انتهای پیام/

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است