شما اینجا هستید: خانهاستانهاسمنان فرمانده سپاه استان سمنان: فعالان بخش تولید دشمن را در میدان مبارزه اقتصادی ناکام می‌گذارند

 فرمانده سپاه استان سمنان: فعالان بخش تولید دشمن را در میدان مبارزه اقتصادی ناکام می‌گذارند

منتشرشده در سمنان شنبه, 11 ارديبهشت 1400 ساعت 10:05
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در آستانه روز جهانی کارگر گفت: کارگران و فعالان بخش تولید دشمن را در میدان مبارزه اقتصادی ناکام می‌گذارند.

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید دامغانی فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در بازدید که به همراه مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان و فرمانده سپاه ناحیه سمنان صورت گرفت؛ از بخش‌های مختلف این شرکت‌های تولیدی که در حوزه تولید نخ و پارچه و تولید دارو فعالیت ‌می‌کنند؛ دیدن کرده و از نزدیک با مسائل و مشکلات این واحدهای تولیدی آشنا شد.

 

وی در ادامه این بازدید با کارگران این واحدهای تولیدی فعال شهرستان سمنان دیدار و گفت‌وگو کرده و پای صحبت‌های آنان نشست.

 

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در حاشیه این بازدید گفت: امروز کشور در جنگ نابرابر اقتصادی با دشمنان است.

 

سردار دامغانی کارگران را سربازان و جهادگران میدان مبارزه اقتصادی با دشمنان خواند و افزود: امروز باید قدردان فعالیت این کارخانجات و این کارگاه‌ها به عنوان سنگر مبارزه و جهاد کارگران با دشمنان در عرصه اقتصادی بود.

 

وی با بیان اینکه دشمنان نمی‌خواهند عزت و سربلندی و افتخار این مملکت و نظام و انقلاب را ببینند عنوان کرد: امروز این کارگران و فعالان بخش تولید هستند که دشمن را در میدان مبارزه اقتصادی ناکام می‌گذارند.

 

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است