شما اینجا هستید: خانهاستانهاسمنانفرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهرود : شهدا الگویی برای نسل جوان و نوجوان جامعه هستند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهرود : شهدا الگویی برای نسل جوان و نوجوان جامعه هستند

منتشرشده در سمنان سه شنبه, 19 اسفند 1399 ساعت 09:04
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهرود گفت:شهدا الگویی برای نسل جوان و نوجوان جامعه هستند و باید این الگو را در جامعه ترویج دهیم.

به گزارش سپاه نیوز؛سرهنگ پاسدار محمد خوش‌قدم فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهرود با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام راحل با بیان اینکه ۲۳ اسفندماه نخستین سالگرد عروج شهادت‌گونه سردار محمد شعبانی است، افزود: با توجه به فعالیت‌ها و تلاش‌های این سردار رشید اسلام در دوران دفاع مقدس و بعد از آن و مقابله با منافقین داخلی و خارجی لازم است، یاد و نام وی گرامی داشته شود و برای نسل جوان این سردار الگو باشد.

وی افزود: در این راستا تمام تلاش و همت ما بزرگداشت در خور شأن این سردار است و پایگاه‌ها و حوزه‌های بسیج در شهرستان شاهرود برنامه‌ها و فعالیت‌های خود را با یاد و نام این شهید برگزار می‌کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهرود خاطرنشان کرد: چاپ و نصب بنر در شهرستان، برگزاری برنامه‌های بزرگداشت در مساجد و محلات با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، برگزاری بزرگداشت شهرستانی، دیدار با خانواده این سردار دل‌ها و تجلیل از آنان و برگزاری رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه به یاد این سردار اجرا می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه سردار شعبانی در طول عمر انقلاب اسلامی، همیشه در تلاش و خدمت به انقلاب و اسلام و ملت بوده است و در این راه تابع ولایت و منافق‌شناس بود، گفت: تمام این شاخص‌ها الگویی برای نسل جوان و نوجوان جامعه است و ما باید با بزرگداشت این سردار رشید اسلام، این الگو را در جامعه ترویج دهیم.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است