شما اینجا هستید: خانهاستانهاسمنان اعزام ۶۰ گروه جهادی به مناطق محروم استان سمنان؛ محرومیت‌زدایی مهم‌ترین هدف اعزام گروه‌های جهادی است

 اعزام ۶۰ گروه جهادی به مناطق محروم استان سمنان؛ محرومیت‌زدایی مهم‌ترین هدف اعزام گروه‌های جهادی است

منتشرشده در سمنان شنبه, 18 بهمن 1399 ساعت 12:09
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: معاون هماهنگ‌کننده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان از اعزام ۶۰ گروه جهادی به مناطق محروم این استان به مناسبت دهه فجر انقلاب خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار علی خالقیان معاون هماهنگ‌کننده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با اشاره به اعزام ۶۰ گروه جهادی به مناطق محروم این استان به مناسبت دهه فجر انقلاب اظهار داشت: این اقدام در راستای رسالت مهم بسیج و سپاه و دیگر نیروهای نظامی و انتظامی مبنی بر توسعه فعالیت‌های محرومیت‌زدایی در کشور و استان سمنان اجرایی می‌شود.

 

وی در تشریح این اقدام سپاه استان سمنان در دهه فجر امسال افزود: این 60 گروه از نیروهای نظامی و انتظامی استان سمنان اعم از ارتش، نیروی انتظامی و سپاه هستند که به مناطق محروم استان سمنان اعزام ‌شده و خدمات متنوعی را به مردم این مناطق ارائه خواهند داد.

 

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با اشاره به فرایند ارائه خدمت جهادگران نظامی و انتظامی این استان در قالب گروه‌های جهادی گفت: عرصه‌های خدمت‌رسانی در مناطق محروم و روستاهای استان سمنان شناسایی‌شده و تا رفع کامل این محرومیت‌ها، اعزام گروه‌های جهادی به‌صورت مستمر ادامه خواهد داشت.

 

خالقیان اضافه کرد: این گروه‌های جهادی در طول اعزام به نقاط محروم استان سمنان، خدماتی در راستای بهسازی، مرمت و احداث اماکن و دیگر اقدامات عمرانی را برای رفع محرومیت در این مناطق ارائه می‌کنند.

 

وی با اشاره به نقش مهم بسیجیان در محرومیت‌زدایی تصریح کرد: اقشار مختلف از بسیجیان استان سمنان نیز در طول سال، به نقاط محروم در این استان و دیگر نقاط کشور اعزام‌شده و خدمات عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، بهداشتی و درمانی و برخی دیگر از خدمات را به مردم این نقاط ارائه می‌دهند.

 

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان افزود: ساماندهی گروه‌های جهادی بسیجی برای اعزام به مناطق محروم، بر عهده سازمان‌های مختلف بسیج اقشار در استان سمنان و در نهایت نیز بر عهده بسیج سازندگی این استان است و این اعزام‌ها در قالب اردوهای جهادی، یک ‌روزه، سه‌ روزه، هفت‌ روزه و 16 روزه برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است