شما اینجا هستید: خانهاستانهاسمنانفرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان: راه‌اندازی قرارگاه پیامبر اکرم (ص) در راستای خدمت به مردم/  طلاب استان سمنان در مقابله با کرونا و خدمت‌رسانی به مردم پیشتاز بودند

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان: راه‌اندازی قرارگاه پیامبر اکرم (ص) در راستای خدمت به مردم/  طلاب استان سمنان در مقابله با کرونا و خدمت‌رسانی به مردم پیشتاز بودند

منتشرشده در سمنان دوشنبه, 13 بهمن 1399 ساعت 08:58
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: اقدامات طلاب بسیجی استان سمنان در راستای مقابله با کرونا جهاد گونه و بی‌نظیر بود که جای تقدیر دارد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید دامغانی فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در مجمع علمای استان سمنان اظهار داشت: انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران علیرغم همه توطئه‌های دشمنان محکم و استوار در حرکت است.

 

وی افزود: در حفظ اهداف و آرمان‌های انقلاب تاکنون تمام توطئه‌های دشمنان و استکبار جهانی در رأس آن‌ها آمریکا را خنثی و بی‌اثر کرده است.

 

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با اشاره به خدمات و اقدامات جهاد گونه طلاب و روحانیون بسیجی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون گفت: طلاب و روحانیون در راستای حفظ آرمان‌های انقلاب و نظام از هیچ تلاشی فروگذار نکرده‌اند و همواره در صف مقدم این میدان بوده‌اند.

 

سردار دامغانی بیان کرد: طلاب و روحانیون بسیجی در دوران شیوع کرونا خدمات و فعالیت‌های گسترده و بی‌بدیلی انجام دادند و در راستای مقابله با ویروس خطرناک کرونا و خدمات‌رسانی به مردم پیشتاز این میدان بودند.

 

وی بیان کرد: طلاب زن و مردم بسیجی و جهادگر استان سمنان از همان روزهای نخست شیوع کرونا با دوخت ماسک و توزیع آن، تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی بین اقشار آسیب‌دیده از کرونا، تهیه و توزیع مواد ضدعفونی کننده، کمک به کادر درمان و بیماران مبتلا به کرونا در مراکز درمانی، تغسیل و تدفین متوفیان ناشی از ابتلا به کرونا نقش بی‌بدیل خود را در راستای مقابله با ویروس کرونا نشان دادند.

 

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان وحدت و انسجام بین مردم و مسئولان را در استان سمنان در کمک به مردم نیازمند در حوادث و برهه‌های مختلف بی‌نظیر عنوان کرد.

 

سردار دامغانی راه‌اندازی قرارگاه پیامبر اکرم (ص) را اقدامی بی‌نظیر در سطح استان سمنان عنوان کرد و گفت: برای حل مشکلات مردم در حوزه‌های مختلف باید در تمام محلات و مساجد قرارگاه‌هایی ایجاد شود.

 

وی خاطرنشان کرد: قرار است این قرارگاه‌ها کمک کنند که مساجد در محلات به نقش واقعی خود برسند و مدیریت محلات را بر عهده داشته باشند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحسن حسینی دیباجی، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان نیز در این مجمع اظهار داشت: دستاوردهای امروز نظام ما به خاطر تبعیت از ولایت‌فقیه است.

 

وی عنوان کرد: باید شهیدانی همچون سردار سلیمانی‌ها را که خود را سرباز ولایت می‌دانستند؛ الگوی خود در زندگی فردی و اجتماعی خود قرار دهیم.

 

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است