شما اینجا هستید: خانهاستانهاقمفرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) استان قم: مردم قم پیشگام کمک‌های مومنانه/ مواسات به فرهنگ تبدیل شده است

فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) استان قم: مردم قم پیشگام کمک‌های مومنانه/ مواسات به فرهنگ تبدیل شده است

منتشرشده در قم سه شنبه, 27 آبان 1399 ساعت 15:45
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) استان قم با اشاره به اینکه مردم قم پیشگام کمک‌های مؤمنانه هستند، گفت: این امر خداپسندانه در قم به یک فرهنگ تبدیل شده و بسیار ارزشمند است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید محمدتقی شاهچراغی فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) استان قم در حاشیه برگزاری رزمایش توزیع ۳۰ هزار بسته معیشتی که امروز( سه شنبه) در مصلی قدس برگزار شد، گفت: بسیج و سپاه پیشتاز خدمت رسانی به نیازمندان و کسانی که به واسطه کرونا مشکلات معیشتی برایشان پیش آمده است.

 

فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) در ادامه با بیان اینکه در این مقطع ۳۰ هزار بسته معیشتی هر بسته‌ای به ارزش ۴۰۰ هزار تومان با کمک نهادها و مردم تهیه شده و بین نیازمندان توزیع خواهد شد، افزود: در ابتدای شیوع ویروس کرونا افراد نیازمند شناسایی و محله‌ها دسته بندی شد و مجموعه کل استان قم به حدود ۱۱۷ محله تقسیم شده است و کمک‌های معیشتی بین آن‌ها توزیع خواهد شد.

 

وی با تاکید بر این نکته که امروز به واسطه سالروز شهادت شهید زین‌الدین و به عدد شهدای استان قم ۶۰۹۰ بسته معیشتی به نمایش در آمده، اما ۳۰ هزار بسته معیشتی تهیه شده که تا ۱۵ روز آینده توزیع خواهد شد، ادامه داد: کمک‌های مومنانه تبدیل به یک فرهنگ شده است که بیانگر ویژگی‌ها انسانی و خوب مردم استان قم است.

 

سردار شاهچراغی گفت: انشاالله با این کمک‌های مومنانه بخشی از مشکلات افرادی که به واسطه کرونا با مشکلات معیشتی روبرو شده‌اند برطرف شود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است