شما اینجا هستید: خانهاستانهاقممسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه علی بن ابیطالب (ع) استان قم مطرح کرد: تأمین ۵۰۰ سری جهیزیه و بازسازی ۵۰۰ واحد مسکونی به همت بسیج سازندگی سپاه قم

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه علی بن ابیطالب (ع) استان قم مطرح کرد: تأمین ۵۰۰ سری جهیزیه و بازسازی ۵۰۰ واحد مسکونی به همت بسیج سازندگی سپاه قم

منتشرشده در قم سه شنبه, 25 شهریور 1399 ساعت 12:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه علی بن ابیطالب (ع) استان قم گفت:تامین جهیزیه در قالب کمک‌های خیرین و مردم صورت گرفت که در قالب تسهیلات بانکی بلاعوض بوده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ داوود آبادی مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه علی بن ابیطالب (ع) استان قم گفت: یکی از برنامه‌هایی که در قالب بسیج سازندگی و مجموعه قرارگاه پیشرفت و آبادانی، همزمان با فرمایشات مقام معظم رهبری( مد ظله العالی)  تعریف و انجام شد اجرای طرح مواسات و کمک مؤمنانه بود.

 

داوودآبادی تعمیر و بازسازی ۵۰۰ واحد مسکونی افراد بی‌بضاعت در دل روستاها، بخش‌ها و حتی شهر‌ها و محله‌های محروم را جزو اهداف و مأموریت‌های سازمان بسیج سازندگی استان دانست و ابراز کرد: در این زمینه مشارکت و همکاری با بهزیستی و کمیته امداد امام (ره) داریم.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه علی بن ابیطالب (ع) استان قم رفع محرومیت از مناطق و روستا‌ها را یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این سازمان برشمرد و گفت: انجام این کار در جهت کسب رضایتمندی مردم بوده و امیدواریم گوشه‌ای از مشکلات آنان را حل برطرف کنیم.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه علی بن ابیطالب (ع) استان قم ادامه داد: از این ۵۰۰ واحد قریب به ۵۷ واحد تعمیر و بازسازی‌شده که بخش عمده‌ای از این واحدها، مربوط به دهستان قمرود و بخش قنوات است.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قم از تحویل ده سری جهیزیه به نوعروسان توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی خبر داد و عنوان کرد: انجام این کار در قالب کمک‌های خیرین و آحاد مردم صورت گرفت که یک بخش در قالب تسهیلات بانکی و بخش دیگر هم بلاعوض بوده است.

 

داوود آبادی یکی دیگر از اقدامات سازمان بسیج سازندگی سپاه قم را تأمین جهیزیه و کمک به ازدواج آسان دانست و گفت: در جهت تأمین جهیزیه، یک تیم استانی تشکیل‌شده که دفتر مقام معظم رهبری پیگیر موضوع بوده و ستاد کریمه اهل‌بیت (س) پشتیبان آن است.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه علی بن ابیطالب (ع) استان قم در پایان تأمین ۵۰۰ جهیزیه برای نوعروسان و تعمیر و بازسازی ۵۰۰ واحد مسکونی را جزو برنامه‌های سال ۹۹ برشمرد و خاطرنشان کرد: امیدواریم تا آخر سال این برنامه محقق شود.

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است