شما اینجا هستید: خانهاستانهاقزوینفرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین اعلام کرد: حضور مجازی ۴۳ هزار دانش‌آموز قزوینی در اردوهای راهیان نور

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین اعلام کرد: حضور مجازی ۴۳ هزار دانش‌آموز قزوینی در اردوهای راهیان نور

منتشرشده در قزوین چهارشنبه, 13 اسفند 1399 ساعت 08:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: در سال جاری بیش از ۴۳ هزار دانش آموز قزوینی در اردوهای راهیان نور مجازی شرکت کردند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد شاهرخی فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین در مراسم تجلیل از فرهنگیان فعال استان قزوین در اجرای پویش سراسری «لبخند رضایت» در سخنانی بیان کرد: تعامل بین آموزش و پرورش و بسیج فرهنگیان نشان داد که بیشتر فرهنگیان ما بسیجی هستند چرا که مفهوم و معنا بسیج چیزی جز دغدغه مندی برای نظام و انقلاب نیست.

 

فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین گفت: این انقلاب توسط مردم بسیجی به پیروزی رسید و توسط مردم بسیجی که در واقع آحاد مردم هستند استمرار پیدا کرد و هم اکنون نیز توسط مردم در جامعه حفظ می‌شود چرا که بسیج متعلق به قشر یا قومی خاص نیست بلکه متعلق به تمام افرادی است که دغدغه و سربلندی نظام مقدس را دارند.

 

وی گفت: بسیج فرهنگیان و بسیج دانش‌آموزی با دربرداشتن بیشترین قشر مؤثر در جامعه هم‌اکنون در حال نقش‌آفرینی هستند زیرا مسیر راهبردی را یافته‌اند و ما شاهدیم که روز به روز بر نقش‌آفرینی این دو قشر از بسیج افزوده می‌شود.

 

سردار شاهرخی با اشاره به برگزاری اردوهای راهیان نور در قالب فضای مجازی توضیح داد: هر ساله اردوهای معرفتی راهیان نور با حضور تعداد محدودی از دانش‌آموزان برگزار می‌شد و تنها تعداد کمی از دانش‌آموزان در این اردوها شرکت می‌کردند اما در سال جاری بیش از ۴۳ هزار دانش آموز در این اردو شرکت کردند.

 

وی بیان کرد: حضور ۴۳ هزار نفره دانش‌آموزان در اردوهای راهیان نور پیام‌های مثبت بسیاری را به همراه داشت و نشان داد که فطرت دانش‌آموزان گره خورده با کلید واژه معرفت است. اردوهای راهیان نور امسال نشان داد که ظرفیت بالایی در دانش‌آموزان وجود دارد و ما باید راه ارتباطی متناسب را برای حفظ و استمرار این ظرفیت پیدا کنیم.

 

انتهای پیام

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است