شما اینجا هستید: خانهاستانهاقزوین فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین: جهش تولید طی سال ها مورد توجه قرار گیرد

 فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین: جهش تولید طی سال ها مورد توجه قرار گیرد

منتشرشده در قزوین یکشنبه, 03 اسفند 1399 ساعت 16:28
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین گفت: جهش تولید نیز همچون بیانیه گام دوم انقلاب یک سیاست کلی است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد شاهرخی فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین در ارتباط با بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اظهار داشت: اهتمام هدفمندتر و اثربخش تر به سیاست‌های بیانیه گام دوم در جامعه ضروری است.

 

وی با بیان اینکه خیلی از افراد شان موعظه و نصحیت برای بیانیه گام دوم قائل هستند در حالی که موعظه پایین‌ترین شان برای مطالب بیانیه است، افزود: مسئولان باید به بیانیه گام دوم به عنوان یک سیاسیت و تدبیر نگاه کنند؛ سیاست نیازمند این است که تبدیل به قانون اجرایی و الزام‌آور شود، قانون نیز به نظام‌نامه و آیین نامه اجرایی نیاز دارد.

 

سردار شاهرخی با تاکید بر اینکه بیانیه گام دوم حداقل سند چشم انداز 40 ساله است که آینده ایران اسلامی را ریل گذاری کرده، عنوان کرد: چگونگی و نحوه اجرای بیانیه گام دوم مشخص باید مشخص شود.

 

فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین گفت:  باز نشر دادن، بازخوانی و بازگویی مطالب بیانیه گام دوم در قالب جلسات سخنرانی و بنر گرچه لازم است ولی ضرورت دارد در راستای عملیاتی شدن هم گام برداریم.

 

وی در انتها با اشاره به جهش تولید به عنوان شعار سال 99 خاطرنشان کرد: جهش تولید نیز همچون بیانیه گام دوم انقلاب یک سیاست کلی است که توسط رهبر معظم انقلاب مطرح شد؛ این سیاست تنها برای یکسال نیست بلکه در تمام سال‌ها باید مورد توجه مسئولان ذی‌ربط باشد.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است