شما اینجا هستید: خانهاستانهاقزوینبه همت سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین صورت گرفت؛ توزیع ۷۰ هزار عدد ماسک در مناطق الموت و طارم‌‎سفلی

به همت سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین صورت گرفت؛ توزیع ۷۰ هزار عدد ماسک در مناطق الموت و طارم‌‎سفلی

منتشرشده در قزوین یکشنبه, 14 دی 1399 ساعت 09:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین از آغاز رزمایش شهید سلیمانی در قالب کمک به محرومین و توزیع ۷۰ هزار عدد ماسک رایگان در بخش‌های الموت شرقی، الموت غربی و طارم سفلی خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ حمزه برین جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان قزوین با اشاره به آغاز رزمایش شهید سلیمانی در استان قزوین اظهار کرد: قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان قزوین نیز در این طرح با تمام توان و ظرفیت خود مشارکت داشته است.

 

وی با بیان اینکه طرح‌های متفاوتی برای ارائه خدمات به مردم در این طرح عملیاتی شد افزود: حفظ سلامتی مردم با استفاده از ظرفیت‌های موجود در سه دهستان هدف این قرارگاه در دستور کار قرار دارد.

 

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان قزوین ادامه داد: در سومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه در راستای تشویق مردم به استفاده از ماسک جهت جلوگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا کار مشترکی با خیریه حضرت رقیه (س) انجام شد.

 

وی افزود: در این مرحله از رزمایش بیش از ۷۰ هزار عدد ماسک سه لایه رایگان بین مردم در مناطق الموت شرفی و غربی و طارم توزیع شد.

 

برین عنوان کرد: این ماسک‌ها که توسط خیریه حضرت رقیه (س) و خیریه امید فردا تهیه شده است در بین ۱۴ هزار خانواده در این سه بخش توزیع شده است.

 

معاون اجرایی سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین تأکید کرد: همچنین قرارگاه پیشرفت و آبادانی با همکاری حوزه مقاومت بسیج شهید حدادی معلم کلایه و خیرین محترم، ۱۱۴ بسته معیشتی به ارزش ۴۵ میلیون تومان تهیه و با قربانی دو رأس گوسفند در بین نیازمندان روستاهای الموت شرقی توزیع شد.

 

وی در پایان یادآور شد: اجرای این طرح‌ها از سوی بسیجیان با هدف قطع زنجیره کرونا انجام شده و بسیج در شرایط دشوار امروز نیز در کنار مردم خواهد ماند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است