شما اینجا هستید: خانهاستانهاقزوینمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین: تلاش جهادگران قرارگاه پیشرفت در راستای محرومیت زدایی است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین: تلاش جهادگران قرارگاه پیشرفت در راستای محرومیت زدایی است

منتشرشده در قزوین یکشنبه, 23 آذر 1399 ساعت 10:03
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: جهادگران قرارگاه پیشرفت و آبادانی با مدیریت جهادی و انقلابی محرومیت زدایی در همه ابعاد از جمله معیشت و اقتصاد، فقر فرهنگی، تربیتی، سلامت، عمرانی تلاش می کنند.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین معبودی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین در دیدار با شورای فرماندهی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه قزوین اظهار کرد: چهار هدف محرومیت زدایی، مدیریت جهادی، حفظ سبک زندگی ایرانی و اسلامی و ترویج و احیای مشاغل خانگی و همچنین روستایی باید در دستور کار قرار بگیرد.

وی افزود: محرومیت زدایی در همه ابعاد از جمله معیشت و اقتصاد، فقر فرهنگی، تربیتی، سلامت، عمرانی انجام شود و باید مدام تکرار کنید که هر جایی که محرومیتی دارد، قرارگاه جهت رفع آن اعلام آمادگی و برای رفع آن تلاش کند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین بیان کرد: هدف دوم مدیریت جهادی و انقلابی است که بارها رهبری به این مساله مهم اشاره کرده‌اند و شما جهادگران قرارگاه پیشرفت و آبادانی در راستای این هدف تلاش می کنید.

وی تصریح کرد: حفظ زندگی ایرانی اسلامی در روستاها یکی دیگر از اهداف شماست که باید در دستور کار قرار بگیرد .

 

حجت‌الاسلام معبودی اضافه کرد: ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی در روستاها سبب احیای تولید روستایی و جلوگیری از مهاجرت به شهر خواهد شد.

 

وی بابیان اینکه آخرین هدفی که قرارگاه باید در روستاها دنبال کند، ایجاد، ترویج و احیای مشاغل خانگی و همچنین روستایی است، عنوان کرد: تبدیل روستاها به کارگاه‌های تولیدی کوچک و متناسب با بوم منطقه می‌تواند نقش مهمی در قوام زندگی در روستا داشته باشد.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین در پایان یادآور شد: با ترویج سبک زندگی روستایی و احیا روستا زمینه خودکفایی مردم روستا فراهم خواهد شد و این ارزشمند است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است