شما اینجا هستید: خانهاستانهاقزوینبزرگ‌ترین مرکز بهداشت استان قزوین به همت بسیج سازندگی و قرار پیشرفت و آبادانی ساخته شد

بزرگ‌ترین مرکز بهداشت استان قزوین به همت بسیج سازندگی و قرار پیشرفت و آبادانی ساخته شد

منتشرشده در قزوین شنبه, 01 آذر 1399 ساعت 09:11
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین گفت: بزرگ‌ترین مرکز بهداشت استان در شهرستان تاکستان به متراژ 2200 متر به همت بسیج سازندگی و قرار پیشرفت و آبادانی ساخته شد و اکنون در حال بهره برداری است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد شاهرخی فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین اظهار داشت: سپاه استان قزوین برای مقابله با کرونا با بیش از 800 گروه جهادی و 7200 نفر جهادگر در قالب اقشار بسیج محلات، دانش آموزی، دانشجویی، کارگری، اصناف، جامعه زنان، جامعه پزشکی، کشاورزی، صنعت و کارمندی شبانه روز در حال انجام ماموریت است.

 

وی با اشاره جزئیات تلاش‌های مستمر بسیج و سپاه از نخستین روزهای شیوع ویروس نحس کووید-19 تا اواخر آبان ماه 99 افزود: این 800 گروه‌ جهادی در حوزه ضدعفونی و گندزدایی معابر شهری در موج‌ اولیه کرونا، تا حد زیادی زمینه‌های پیشگیری در جامعه را فراهم کردند.

 

فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین گفت: پس از آنکه رهبر معظم انقلاب کمک مومنانه را مطرح کردند، در چندین مرحله با فواصل زمانی معین 21 هزار بسته معیشتی و 10 هزار عدد بسته بهداشتی در سراسر استان بین نیازمندان و آسیب دیدگان از بیماری کرونا در بُعد اقتصادی توزیع شد.

 

سردار شاهرخی تصریح کرد: کشور و استان در ابتدای مواجهه با کرونا با کمبود ماسک روبه‌رو شده بود که تشکیل 37 کارگاه تولید ماسک با 925 چرخ خیاطی فعال و تولید 102 هزار عدد ماسک، آن جو منفی ساخته شده را در استان کامل از بین برد این در حالی است که امروز این کارگاه‌های جنبه درآمدزایی برای خانوار‌ها پیدا کرده است.

 

وی با بیان اینکه سه کارگاه تولید ماسک در آوج، بوئین زهرا و آبیک راه اندازی راه اندازی کردیم تصریح کرد: این کارگاه‌ها جهت اشتغال‌ زایی تشکیل شده و برای خانواده‌ها ایجاد درآمد زایی کرده است لذا به توسعه‌ی این مدل مشاغل کوچک و خانوادگی تاکید و توجه بسیار زیادی در روزهای آتی خواهیم داشت.

 

فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین خاطرنشان کرد: بزرگ‌ترین مرکز بهداشت استان در شهرستان تاکستان به متراژ 2200 متر به همت بسیج سازندگی و قرار پیشرفت و آبادانی ساخته شد و اکنون در حال بهره برداری است.

 

انتهای پیام/ 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است