شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندران فرمانده سپاه کربلای استان مازندران: مقاومت راه رهایی از جنگ اقتصادی / از سردار سلیمانی ولایتمدار محض بود

 فرمانده سپاه کربلای استان مازندران: مقاومت راه رهایی از جنگ اقتصادی / از سردار سلیمانی ولایتمدار محض بود

منتشرشده در مازندران چهارشنبه, 08 بهمن 1399 ساعت 09:06
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه کربلای استان مازندران از سردار سلیمانی به عنوان الگوی جهانی یاد کرد و گفت: سردار سلیمانی ولایتمدار محض بوده است.

 

به گزارش  سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سیاوش ‌مسلمی  فرمانده سپاه کربلای استان مازندران در مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بابلسر با بیان اینکه چرا نتوانستیم در حوزه اقتصادی امنیت را به جامعه بیاوریم دلیل آن عدم برخورداری از منطق مقاومت و ایستادگی است اشاره کرد و اظهار داشت: معتقدیم اگر قرار باشد در جبهه جهاد حضور داشته باشیم باید در جهت رفع مشکلات و دغدغه مندی مردم گام برداریم و اگر در این عرصه بتوانیم کار خود را به شایستگی انجام دهیم قطع به یقین موجب افزایش امید و اعتماد در مردم می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه بسیج ظرفیت بی انتها و بسیجیان دلداده امام و انقلاب هستند، افزود: بارها دشمن بر طبل جنگ می‌کوبید و فراخوان می‌داد اما مردم ما کوچک‌ترین توجه ای به فراخوان‌های دشمنان نداشتند.

 

فرمانده سپاه کربلای مازندران با تاکید بر اینکه امروز سپاه در کنار همه دستگاه‌ها و نهادها با وحدت و هم افزایی در جهت ریشه کن شدن ویروس کرونا تلاش می‌کنند، گفت : منطق مقاومت امید آفرین و اعتماد آفرین است و نیروهای نظامی و انتظامی با این منطق، امنیت را در کشور ایجاد کردند.

 

سردار مسلمی تصریح کرد: امروز ما به عنوان سپاه و بسیج همیشه در صحنه هستیم و در همه لحظاتی که دشمن در خواب است ما آماده ایم و همه کسانی که قصد تعرض به انقلاب، آرمان‌ها و اهداف انقلاب دارند را رصد می‌کنیم و اگر بخواهند صدمه ای وارد کنند دستشان را قطع می‌کنیم.

 

فرمانده سپاه کربلا مازندران گفت : اطاعت پذیری را باید از حاج قاسم بی‌آموزیم ، دشمن و ایادی استکبار در حوزه فرهنگی و سبک زندگی تا درون خانه ها ورود و نفوذ پیدا کرده است.

 

سردار مسلمی تصریح کرد : اینکه چرا نتوانستیم در حوزه اقتصادی امنیت را به جامعه بیاوریم دلیلش عدم برخورداری از منطق مقاومت و ایستادگی است و اگر این منطق در حوزه اقتصادی نهادینه شود بسیاری از مشکلات برطرف می‌شود.

 

مصطفی بازوند، فرمانده سپاه بابلسر با بیان اینکه شهرستان بابلسر یک شهر توریستی و میهمان پذیر است و همه ساله میزبان تعداد قابل توجهی از هموطنان است، گفت: با امکان سنجی که صورت گرفته دیدیم می توان این شهرستان را به‌عنوان یک الگوی مبتنی بر الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت که مقام معظم رهبری نسبت به آن تاکید زیادی دارد کارهای خوب و ماندگاری را انجام داد.

 

وی افزود: با توجه به صحبت و درخواست‌ها و بررسی‌های مختلف به دنبال اجرای این الگو برای اداره جامعه و مردمی کردن امور و برنامه ای هستیم که با لطف خدا و کمک مردم و بسیج این شهرستان این الگو را طراحی و پیاده سازی کنیم.

 

فرمانده سپاه بابلسر به طرح ابتکاری جبهه خرمشهرها اشاره کرد و گفت: در دو سال اخیر چندگام به جلو آمده و پیشرفت‌های خوبی داشته است که امیدواریم این مسیر با قوت ادامه داده و بتوانیم یک الگوی خوب را در حوزه حکمرانی محلی و حوزه شهرستانی طراحی و اجرا کنیم.

 

در پایان این مراسم با اهدای حکم انتصاب، بازوند به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه بابلسر منصوب و از زحمات سرهنگ موسوی نژاد قدردانی و به ‌عنوان مسئول بازرسی سپاه کربلای مازندران منصوب شد.

 

انتهای پیام/ 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است