شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانفرمانده سپاه شهرستان نور مطرح کرد؛ تولید  ۴۰۰هزار ماسک توسط بسیجیان نور

فرمانده سپاه شهرستان نور مطرح کرد؛ تولید  ۴۰۰هزار ماسک توسط بسیجیان نور

منتشرشده در مازندران یکشنبه, 05 بهمن 1399 ساعت 09:31
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهرستان نور گفت:  بیش از ۴۰۰ هزار ماسک در ماه‌های اخیر توسط بسیجیان تولید  و بین مردم توزیع شده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدارسیدنعمت اسدی فرمانده سپاه شهرستان نور طی گفتگویی با اشاره به اینکه طرح شهید سلیمانی برای قطع زنجیره انتقال کرونا به مدت یک ماه در شهرستان نور در حال اجرا است، گفت: چهار تیم مراقبتی، حمایتی، نظارتی و  آموزشی تشکیل شد تا بتوان جلوی افزایش بیماری کرونا را گرفت.

 

فرمانده سپاه نور با بیان این مطلب که پایگاه‌های بسیج به پایگاه‌های سلامت تبدیل شدند، افزود: از رصد و غربالگری تا اهدای بسته‌های معیشتی به بیماران کرونایی نیازمند، همه در طرح شهید سلیمانی تعریف شده است.

 

اسدی در ادامه خاطرنشان کرد: آن دسته از خانواده‌هایی که بیماران قرنطینه‌ای دارند هم توسط تیم حمایتی بسیج مبنی بر تهیه احتیاجات روزانه  حتی به صورت جزئی اجرا می شود.

 

فرمانده سپاه نور به عملکرد تیم‌های نظارتی هم اشاره و یادآور شد: بازدید‌های سرزده را هم با مسئولان شهرستان از اصناف داشتیم تا بتوانیم در این زمینه علاوه بر حل مشکل اصناف بر تسریع کاهش بیماری موثر باشیم.

 

اسدی در ادامه با تصریح بر اینکه مازندران در پیک سوم کرونا قرار دارد، ابراز امیدواری کرد که مردم بار دیگر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی وجدی گرفتن این بیماری برای قطع  زنجیره انتقال کرونا کمک کار ما باشند.

 

فرمانده سپاه نور در بخش دیگری از سخنان خود به اهدای بسته‌های معیشتی در قالب طرح شهید سلیمانی هم اشاره و اعلام کرد: در مرحله هشتم کمک‌های مومنانه ۱۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد.

 

وی افزود: بیش از ۴۰۰ هزار ماسک در ماه‌های اخیر توسط بسیجیان تولید  و بین مردم توزیع شده است.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است