شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیفرمانده سپاه روح الله استان مرکزی عنوان کرد:  اجرای موفق طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی در کنترل موج قبلی کرونا

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی عنوان کرد:  اجرای موفق طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی در کنترل موج قبلی کرونا

منتشرشده در مرکزی چهارشنبه, 18 فروردين 1400 ساعت 09:39
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار کریمی گفت:بیش از ۵۰ عنوان خدمت در طی یکسال گذشته توسط بسیجیان با هدایت های سپاه در راستای کاهش آسیب های بیماری کرونا و کمک به معیشت مردم رقم خورد که اوج آن در طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی اتفاق افتاد.

به‌گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در نشست قرارگاه بهداشتی و درمانی امام رضا(ع) با حضور سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: سپاه و بسیج به عنوان یک نیروی پیش برنده و لوکوموتیو نظام اسلامی با همه ظرفیت ها برای خدمت به مردم و جامعه اسلامی در میدان است.

 

سردار کریمی افزود: امروز همه باید به دنبال این باشیم نرم افزارهای انقلاب اسلامی در همه ابعاد را فعال کنیم تا بتوانیم کارکرد موفق نظام اسلامی در همه ابعاد را به رخ بکشانیم.

 

وی گفت:  مجاهدت های بسیجیان در همه ابعاد و عرصه های مختلف برای مردم امیدبخش است و در شرایط کنونی بسیج با همه توان در کنار مدافعان سلامت به دنبال نقش آفرینی است که خوشبختانه اقدامات چشمگیری در این خصوص در طی یکسال گذشته در راستای کاهش آسیب های بیماری کرونا رقم خورده است.

 

فرمانده سپاه روح الله بیان کرد: بیش از ۵۰ عنوان خدمت در طی یکسال گذشته توسط بسیجیان با هدایت های سپاه در راستای کاهش آسیب های بیماری کرونا و کمک به معیشت مردم رقم خورد که اوج آن در طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی اتفاق افتاد که سپاه و بسیج تمام قد در میدان خدمت حضور پیدا کرد.

 

وی اظهار کرد: اجرای موفق طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی در کنترل موج قبلی کرونا کارکرد موثر بسیج را به رخ کشاند و بار دیگر ثمره مجاهدت های بسیجیان را نشان داد و حتی توانست الگویی موفق در راستای بیماری کرونا ارائه کند.

 

سردار کریمی گفت: بسیج به عنوان نقطه امید و کانون دلگرمی مردم کارکرد موثر خود در طول ۴۲ سال انقلاب را به خوبی نشان داده و امروز یکی از تمرکزهای اصلی بسیج در حوزه سلامت است که در سطح استان در قالب طرح شهید سلیمانی اقدامات چشمگیر و البته زیرساختی خوبی انجام شده است.

 

وی یادآور شد: بیش از ۴۵۶ هزار خانواده در سطح استان تحت پوشش طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی هستند که از ابتدای طرح خدمات مختلف اعم از آموزشی، بهداشتی، درمانی، حمایتی، نظارتی و پشتیبانی دریافت کرده اند.

 

فرمانده سپاه روح الله خاطرنشان کرد: متاسفانه امروز به دلیل شیوع گسترده موج جدید کرونا اجرا و ادامه طرح شهید سلیمانی یکی از نیازهای مهم جامعه محسوب می شود که بسیجیان برای اجرای با قوت طرح در کنار کادر درمان و بهداشت جامعه حاضر هستند و تمام توان برای کنترل موج جدید و در نهایت کنترل بیماری به میدان خواهد آمد.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است