شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیفرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اعلام کرد؛ طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی با خدمت رسانی موثر در مقابله با کرونا

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اعلام کرد؛ طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی با خدمت رسانی موثر در مقابله با کرونا

منتشرشده در مرکزی دوشنبه, 25 اسفند 1399 ساعت 09:02
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: کارشناسان تدوین مرحله دوم طرح شهید سلیمانی را در دستور کار قرار داده‌اند که آئین نامه‌ها و شیوه‌های فعالیت در مرحله دوم بزودی در استان مرکزی عملیاتی می‌شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در نشست بررسی اجرای فاز دوم طرح جهادی و سلامت شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: بعد از فرمان مقام معظم رهبری( مد ظله العالی)  مبنی بر راه اندازی نهضت کمک مومنانه ملت ایران با روحیه انقلابی و دینی که داشتند این اقدام را به یک فرهنگ ارزشمند تبدیل کردند و به وضوح دیدیم که فرهنگ مومنانه در همه ابعاد عملیاتی شد.

 

وی ادامه داد: یکی از خدمات بزرگی که از چند ماه گذشته در مبارزه و کاهش آسیب‌های بیماری کرونا شروع شده طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی است. طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی به شکل نقطه‌ای توانست بیماری را در سایر نقاط شهری و روستایی کنترل کند و این کنترل نقطه‌ای بیماری برگرفته از کارآمدی نقطه‌ای پایگاه‌های بسیج هستند که به شکل مویرگی در کشور خدمات رسانی می‌کنند.

 

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی تاکید کرد: طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی که توانست موج سنگین کرونا را زمین گیر کند و آسیب‌های بیماری را به شکل قابل توجهی کاهش دهد یک الگوی موفق و کارآمد به جهان علیه بیماری ناشناخته کرونا ارائه کرد و این به برکت نام مقدس شهید سلیمانی است.

 

سردار کریمی افزود: طرح شهید سلیمانی با شناسایی نقاط ضعف اقداماتی که در طی یکسال گذشته علیه بیماری کرونا به کار گرفته شده، امروز به یک راهبرد بزرگ و راهکار موفق علیه بیماری به شمار می‌رود و با توجه به شرایط ایام پایانی سال ادامه با قوت تر این طرح نیز احساس می‌شود.

 

وی تصریح کرد: کاهش آسیب‌های همه جانبه بیماری کرونا با استفاده از مشارکت و بسیج عمومی مردم مهمترین هدف طرح شهید سلیمانی بود که خوشبختانه در مرحله اول با موفقیت چشمگیر آن مواجه بودیم. امروز در آستانه ایام نوروز و شرایطی که در پایان سال وجود دارد کارشناسان برجسته و نخبگان تدوین مرحله دوم طرح شهید سلیمانی را در دستور کار قرار داده‌اند که آئین نامه‌ها و شیوه‌های فعالیت در مرحله دوم به زودی در استان عملیاتی خواهد شد.

 

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: یکی از الزاماتی که امروز باید در سطح جامعه به آن توجه داشته باشیم انگیزه بخشی به مدافعان سلامت و بسیجیان دلاور است که از ابتدای شیوع بیماری پای کار بوده‌اند و بهترین افرادی که می‌توانند این کار را انجام دهند خود مردم هستند که با رعایت دقیق دستورالعمل‌ها بزرگترین انگیزه را به این دو قشر فداکار می‌دهند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است