شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیفرمانده سپاه اراک اعلام کرد؛ توزیع بیش از ۷۲ هزار بسته معیشتی در سطح شهر/ آموزش تخصصی ۱۹۷۵ بسیجی مجری طرح شهید سلیمانی در اراک

فرمانده سپاه اراک اعلام کرد؛ توزیع بیش از ۷۲ هزار بسته معیشتی در سطح شهر/ آموزش تخصصی ۱۹۷۵ بسیجی مجری طرح شهید سلیمانی در اراک

منتشرشده در مرکزی چهارشنبه, 24 دی 1399 ساعت 10:53
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه اراک با اشاره به اینکهاکنون بیش از ۷۲ هزار بسته معیشتی در سطح شهر اراک توزیع شده است گفت: طرح شهید سلیمانی محدود به مقطع زمانی خاص نیست بلکه این طرح جامع برای شرایط کرونایی است و تا ریشه کن شدن کرونا با قوت ادامه خواهد داشت.

 

به گزارش سپاه نیوز؛  محمد مهجوری فرمانده سپاه اراک در آئین رزمایش چند جانبه مسجد محور بسیجیان مسجد امام علی (ع) اراک گفت: خوشبختانه امروز به برکت طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی شاهد موفقیت‌های بزرگ و کنترل نسبی بیماری کرونا هستیم و این از دستاوردهای این طرح بزرگ است که به همت بسیجیان انجام می‌شود.

 

وی افزود: امروز بیش از ۲ ماه از اجرای طرح شهید سلیمانی در استان مرکزی و شهر اراک می‌گذرد که خوشبختانه از ابتدای شروع طرح شاهد همکاری و مشارکت بی نظیر مردم هستیم که قابل تقدیر است.

 

فرمانده سپاه اراک اظهار کرد: آن چیزی که امروز باید بیش از گذشته مورد توجه باشد همکاری و مشارکت سایر دستگاه‌ها با بسیجیان است که اگر به تحقق برسد قطعاً دستاوردهای این طرح بزرگ بیشتر خواهد بود.

 

وی ادامه داد: در طرح شهید سلیمانی علاوه بر تشکیل کمیته‌های رصد، حمایتی، نظارتی و مراقبتی مشاوره‌های پزشکی و درمانی به مردم ارائه می‌شود و سایر اقدامات حمایتی به شکل محله محور و مسجد محور انجام می‌شوند.

 

مهجوری با بیان اینکه بیش از ۱ هزار و ۹۷۵ نفر از بسیجیان در سطح اراک آموزش تخصصی دیدند که در کمیته‌های طرح شهید سلیمانی مشغول به فعالیت هستند، افزود: طرح شهید سلیمانی محدود به مقطع زمانی خاص نیست بلکه این طرح جامع برای شرایط کرونایی است و تا ریشه کن شدن کرونا با قوت ادامه خواهد داشت.

 

وی بیان کرد: مهمترین مسئله‌ای که در طرح شهید سلیمانی قابل توجه است برکات این طرح برای سلامت فردی و جمعی است چراکه آموزش‌هایی که در طرح به مردم ارائه می‌شود قابلیت استفاده برای بعد از کرونا هم دارد و می‌تواند در حفظ سلامت و تقویت آموزش سلامت مردم و جامعه بسیار مؤثر واقع شود.

 

فرمانده سپاه اراک خاطر نشان کرد: تاکنون بیش از ۷۲ هزار بسته معیشتی در سطح شهر اراک توزیع شده و با برنامه ریزی ها سعی داریم ماهیانه این اقدام خداپسندانه را انجام دهیم که از کلیه مردم، خیرین و دستگاه‌های مختلف دعوت می‌کنیم در این کار مشارکت داشته باشند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است