شما اینجا هستید: خانهاستانهالرستانفرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان : ۵۸ هزار بسته معیشتی و بهداشتی در قالب طرح «شهید سلیمانی»توزیع شد

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان : ۵۸ هزار بسته معیشتی و بهداشتی در قالب طرح «شهید سلیمانی»توزیع شد

منتشرشده در لرستان سه شنبه, 23 دی 1399 ساعت 10:05
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان از توزیع ۵۸ هزار و ۶۸۶ بسته معیشتی و بهداشتی در قالب طرح «شهید سلیمانی»در این استان خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در نشست بررسی آخرین وضعیت و روند اجرای طرح مقابله با کرونا در قالب طرح شهید سلیمانی با اشاره به همکاری سه هزار و ۷۲۴ بسیجی در قالب تیم‌های مختلف در راستای اجرای این طرح در لرستان، اظهار داشت: این تیم‌ها به همکاری دانشگاه علوم پزشکی به مردم ارائه خدمات می‌کنند.

 

وی با اشاره به پیش بینی چهار شیفت تا پایان امسال و فعالیت ۱۴ هزار و ۸۹۶ بسیجی در این راستا برای ارائه خدمات به مردم، تصریح کرد: برای اجرای طرح شهید سلیمانی در مجموع پنج تیم در استان طراحی شد که مسئولیت دو تیم حمایتی و عملیاتی بر عهده سپاه استان قرار داده شد.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اشاره به ارائه خدمات ۴۰۰ نفر از پاسداران کادر درمان رسمی، وظیفه و بسیجی استان و جایگزینی آنها به جای کادر درمان، بیان داشت: از این تعداد ۱۰۷ نفر کادر درمان سپاه و ۲۹۳ نفر نیز از بسیج جامعه پزشکی بوده‌اند.

 

سردار کشکولی با تاکید بر اینکه از ابتدای اجرای طرح شهید سلیمانی در استان ۲۰ هزار و ۴۳۴ خانوار مورد حمایت سپاه استان قرار گرفته‌اند، تصریح کرد: همچنین ۵۸ هزار و ۶۸۶ بسته معیشتی و بهداشتی نیز در سطح استان توزیع شده است.

 

وی با اشاره به اینکه همچنین بالغ بر ۱۲۰ هزار خانوار از جمعیت ۵۰۰ هزار خانوار استان در بانک اطلاعاتی ایجاد شده برای حمایت ثبت نام شده‌اند، افزود: تا کنون هفت هزار و ۳۰۰ بسته کمک آموزشی، ۱۰۵ سری جهیزیه، ۸۹ هزار ماسک و… توسط سپاه استان در لرستان توزیع شده است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است