شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان خبر داد؛ ویزیت رایگان چشم پزشکی برای ۴۵۰۰ بیمار نیازمند کردستانی

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان خبر داد؛ ویزیت رایگان چشم پزشکی برای ۴۵۰۰ بیمار نیازمند کردستانی

منتشرشده در کردستان چهارشنبه, 01 بهمن 1399 ساعت 09:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: گروه جهادی چشم پزشکی طی چند هفته اخیر بیش از چهار هزار و ۵۰۰ بیمار نیازمند کردستانی را ویزیت و ۶۰ نفر را هم عمل جراحی کرده اند.

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان در دیدار با چشم پزشکان جهادگر بسیج جامعه پزشکی تهران و عیادت از بیمارانی که توسط این گروه پزشکی در بیمارستان کوثر سنندج عمل جراحی شده اند، اظهار کرد: خدمت کردن با فکر و عمل جهادی به مردم در مناطق محروم قطعاً عبادت به درگاه خداوند است و پاداش دنیوی و اخروی را به همراه دارد.

 

وی افزود: به برکت روح بلند امام (ره) و نعمت وجود رهبر معظم انقلاب( مد ظله العالی) ،  متخصصین این گروه جهادی لحظات ناب زندگی خود را در مناطق محروم و در کنار مردمان نیازمند سپری می‌کنند و منشأ خدمات بسیاری می‌شوند.

 

سردار حسینی خاطرنشان کرد: این روح واقعی اسلام و اهداف بزرگ انقلاب اسلامی است که در دور افتاده‌ترین روستاها پزشکان و متخصصین بدون هیچ چشم داشتی به محرومین خدمت می‌کنند.

 

وی اعلام کرد: گروه جهادی چشم پزشکان بسیجی اعزامی از بسیج جامعه پزشکی تهران طی این مدت که در کردستان حضور داشته اند تاکنون بیش از چهار هزار و ۵۰۰ بیمار نیازمند را ویزیت کرده اند و علاوه بر دارو رایگان بیش از سه هزار و ۵۰۰ عینک رایگان هم به آنان اهدا کرده اند.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان خاطرنشان کرد: این گروه جهادی در این مدت همچنین ۶۰ عمل جراحی را برای بیماران نیازمند کردستانی در بیمارستان کوثر سنندج انجام داده است.

 

سردار حسینی افزود: طی روزهای آتی نیز متخصصان این گروه به شهرستان‌های سقز، بانه و دیواندره مراجعه خواهند کرد و بیماران نیازمند این شهرستان‌ها را هم ویزیت خواهند کرد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است