شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان: قدردانی و تجلیل از جانبازان یک رسالت همگانی است

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان: قدردانی و تجلیل از جانبازان یک رسالت همگانی است

منتشرشده در کردستان چهارشنبه, 16 مهر 1399 ساعت 13:19
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: جانبازان، شهیدان زنده این انقلاب و نظام هستند و به همین دلیل تجلیل از این عزیزان یک رسالت عمومی و همگانی است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان در دیداری صمیمی با ۲ بانوی جانباز کردستانی «آمنه حسینی» و «فاطمه فرجی نیا» از جانبازان به عنوان شهدای زنده و سند عزت، افتخار و جاودانگی ملت بزرگ ایران یاد کرد و اظهار کرد: جانبازان در دوران دفاع مقدس با حضور در جبهه‌های حق علیه باطل و در دفاع از انقلاب و اسلام از هستی خود گذشتند.

 

وی با اشاره به اینکه پاداش معنوی این غیور مردان و شیر زنان نزد خدا محفوظ است، افزود: سرکشی از خانواده‌های معظم شاهد و جانبازان، کمترین کاری است که هر ایرانی و انسان کاملی می‌تواند برابر حماسه‌های عظیم و به یادماندنی و الهی که شهدا و جانبازان و آزادگان خلق کردند، انجام دهد.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان ادامه داد: حفظ و ترویج فرهنگ و روحیه ایثارگری رزمندگان دوران دفاع مقدس، می‌تواند علاوه بر زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره آنها، تأثیر به‌سزایی در تربیت نسل‌های بعدی کشور داشته باشد، چراکه با حفظ این روحیه می‌توان به قله‌های رفیع سعادت و خوشبختی در عرصه‌های مختلف رسید.

 

سردار حسینی بر پاسداشت خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران که یادگاران دفاع مقدس هستند، تأکید کرد و یادآور شد: تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بر همگان واجب است و امید می‌رود مسئولان این سنت دیدار با خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.

 

وی با تأکید بر لزوم فرهنگ ایثار و شهادت، بیان کرد: باید روحیه ایثار و شهادت حفظ شود و الگو قرار گیرد چرا که این راه در مسیر قرآن و اسلام و پیامبر اسلام (ص) است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است