شما اینجا هستید: خانهاستانهاکهکیلویه و بویر احمدفرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد؛ خدمات رسانی سپاه در اجرای طرح‌های آبرسانی

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد؛ خدمات رسانی سپاه در اجرای طرح‌های آبرسانی

منتشرشده در کهکیلویه و بویراحمد سه شنبه, 02 آذر 1400 ساعت 15:07
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز:فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد به خدمات سپاه در اجرای طرح‌های آبرسانی اشاره کرد و گفت: اعتباراتی برای تأمین ماشین‌آلات برای کنترل سیلاب‌ها و امداد و نجات در نظر گرفته شده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید خرم‌دل فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه افتخار همه ما این است که بسیجی هستیم، افزود: عضویت بیش از یک سوم مردم کهگیلویه و بویراحمد در بسیج حاکی از پایبندی و علاقمندی مردم این استان به ارزش‌های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است.

 

وی با تأکید بر اینکه بسیج باید خدمت‌گذار مردم باشد، افزود: امسال شعار هفته بسیج با عنوان بسیج پاره تن مردم است انتخاب شده و به‌معنای این است که بسیج در دل مردم ایجاد شده است.

 

سردار خرم‌دل به برنامه‌های هفته بسیج اشاره کرد و ادامه داد: تجمع بزرگ بسیجیان همزمان با سراسر کشور در روز چهارشنبه این هفته و حضور بسیجیان در مصلی‌های سراسر کشور در روز جمعه برای تجدید میثاق با ولایت و تجلی اقتدار بسیجیان، از مهم‌ترین این برنامه‌ها هفته بسیج در کهگیلویه و بویراحمد است.

 

وی افتتاح تعدادی از منازل مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)، تعهدات سپاه در سی‌سخت، اهدای جهیزیه به زوج‌های جوان و توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی را از دیگر برنامه‌های هفته بسیج عنوان کرد.

 

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد به خدمات سپاه در اجرای طرح‌های آبرسانی هم اشاره کرد و گفت: اعتباراتی برای تأمین ماشین‌آلات برای کنترل سیلاب‌ها، حوادث غیرمترقبه و امداد و نجات در نظر گرفته شده است و این ماشین‌آلات خریداری و به زودی به استان منتقل می‌شود.

 

سردار خرم دل با بیان اینکه امسال کمک‌های معیشتی در قالب وسایل کمک‌آموزشی، وسایل ورزشی و وسایل مورد نیاز دانش‌آموزان و مناطق محروم استان توزیع شده است، افزود: توزیع این بست‌های حمایتی و معیشتی و همچنین کمک آموزشی در مناطق کمتر برخودار استان توسط گروه‌های جهادی همچنان ادامه دارد.

 

انتهای پیام/

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است