شما اینجا هستید: خانهاستانهاکهکیلویه و بویر احمدفرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد: در مقابله با شیوع ویروس کرونا در استان از تمامی ظرفیت های سپاه استفاده شد

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد: در مقابله با شیوع ویروس کرونا در استان از تمامی ظرفیت های سپاه استفاده شد

منتشرشده در کهکیلویه و بویراحمد یکشنبه, 25 خرداد 1399 ساعت 10:31
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد از خدمات و اقدامات نیروی مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد در مقابله با شیوع ویروس کرونا، آتش سوزی ها و همچنین توزیع کمک های مومنانه و ... تقدیر کرد و گفت: در مقابله با شیوع ویروس کرونا در استان از تمامی ظرفیت های سپاه استفاده شد.

به گزارش  سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید خرم دل فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در آیینی که باحضور شاهینی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد, حجت الاسلام والمسلمین دادخواه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج بویراحمد و نیروهای این ناحیه برگزار شد به تشریح خدمات سپاه فتح و بسیج استان در حوزه  مقابله با شیوع  کرونا, آتش سوزی اخیر جنگل ها و مراتع و همچنین کمک های مومنانه پرداخت و از  اقدامات ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویراحمددر این زمینه ها تقدیر کرد.

 

وی بیان کرد : برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در استان از تمامی ظرفیت های سپاه ، تیپ 48 فتح و بسیج استان استفاده و خدمات شایسته ای در زمینه تولید ماسک، ماده ضدعفونی کننده, ژل بهداشتی، راه اندازی ایستگاه های غربالگری در ورودی استان ، گندزدایی اماکن و معابر و ... به مردم ارایه شد.

 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد به بیانات مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) در خصوص کمک های مومنانه اشاره کرد و گفت: در این زمینه نیز سپاه فتح و بسیج با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام و دستگاه های اجرایی استان در چندین مرحله بسته های معیشتی را بین اقشار آسیب دیده از کرونا توزیع کرد.

 

سردار خرم دل حضور نیروهای سپاه و بسیج استان در اطفای حریق جنگل ها و مراتع کهگیلویه و گچساران و سایر نقاط استان را نمونه دیگری از خدمات رسانی ها برشمرد و ادامه داد: هماهنگی برای اعزام بالگرد های آب پاش و امدادی سپاه در آتش سوزی های اخیر نیز انجام و با دستور سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران  انقلاب اسلامی چندین فروند بالگرد به استان اعزام شد که نقش بسیار مهمی در مهار اتش سوزی ها داشتند.

 

وی به پروژه های عمرانی سپاه فتح استان در نقاط مختلف استان نیز اشاره کرد و افزود: بیش از 100 طرح در حوزه آبرسانی به دهستان ها و روستاها و ساخت خانه عالم، مسجد, بهداشت و ... در دست اجراست که امیدواریم تا پایان شهریور امسال این پروژه ها به بهره بردای برسد.

 

سردار خرم دل از افتتاح استخر شنای ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد در آینده نزدیک خبر داد و تصریح کرد: این استخر دارای دو حوضچه  برای  افراد کوچک سال و بزرگسال بوده و با پیشرفت فیزیکی خوبی که دارد امسال به بهره برداری می رسد.

 

وی ادامه داد: تکمیل تجهیزات بیمارستان سپاه فتح و مجتمع تالار لاله از دیگر اقدامات در حال انجام است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است