شما اینجا هستید: خانهاستانهاکهکیلویه و بویر احمدفرمانده سپاه فتح استان  کهگیلویه و بویراحمد خبر داد : برنامه های سپاه استان در راستای تحقق "جهش تولید"

فرمانده سپاه فتح استان  کهگیلویه و بویراحمد خبر داد : برنامه های سپاه استان در راستای تحقق "جهش تولید"

منتشرشده در کهکیلویه و بویراحمد چهارشنبه, 07 خرداد 1399 ساعت 11:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد به تشریح اقدامات سپاه فتح و بسیج در راستای تحقق شعار جهش تولید پرداخت.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید خرم دل فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: شعار امسال از سوی مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) به نام "جهش تولید" نامگذاری شده و سپاه و بسیج نمی تواند نسبت به این موضوع بی تفاوت باشد و به طور یقین برنامه های محوری و عملیاتی در دستور کار است.

 

وی تصریح کرد: از موضوعاتی که در خصوص آن با استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت و گو شد این بود که مجموعه بسیج مهندسین صنعتی و بسیج کارگری سپاه فتح استان کارخانه ها و شرکت هایی که در سطح استان وجود دارد را ارزیابی کردند.

 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در این ارزیابی ها مشخص شد که بیش از ۵۰۰ شرکت و کارخانه در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که به دلیل مسائلی از جمله عدم سرمایه در گردش، افزایش مالیات، تسهیلات و تامین اجتماعی هم اکنون راکد و یا نیمه فعال هستند و برخی نیز با حداکثر ظرفیت کار نمی کنند که  آسیب شناسی های لازم صورت می گیرد .

 

سردار خرم دل تاکید کرد: به زودی ستاد ویژه ای به منظور رفع مشکلات این واحدهای تولیدی با حضور مسئولان استان تشکیل خواهد شد و در بحث گره گشایی از مشکلات واحدهای تولیدی، اشتغال و تولید اقدامات خوبی انجام می شود.

 

وی ادامه داد: در مجموعه سپاه، سازمان بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت وآبادانی برنامه های خوبی دارند و تا سال ۸۸ پنج دهستان را در حوزه محرومیت زدایی و ایجاد اشتغال زیر پوشش داشتند و با پیگیری های انجام شده ۹ دهستان دیگر به سهمیه استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه شد و جزو استان های پیشرو هستیم که توانستیم سهیمه بیشتری بگیریم.

 

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: با زیر پوشش قراردادن دهستان ها به لحاظ دریافت اعتبار، امکانات و برنامه ها اتفاقات خوبی می افتد و در حوزه پزشکی، فرهنگی و عمرانی، اشتغال و افزایش بهره وری تحول شگرفی در بحث محرومیت زدایی استان شکل می گیرد.

 

سردارخرم دل خاطرنشان کرد: در حوزه محرومیت زدایی امسال نیز ۱۴ دهستان دیگر را تحت پوشش قرار خواهیم داد و در حوزه عمرانی، پزشکی، فرهنگی، آموزش، عمران و آبادانی، افزایش بهره وری محصولات کشاورزی و دامی و سایر عرصه هایی که مردم به آنها نیازمند هستند به فعالیت می پردازیم .

 

وی تصریح کرد: در بحث اشتغالزایی با همکاری بسیج سازندگی، صندوق کارآفرینی امید و اداره کل کار، رفاه و امور اجتماعی استان تسهیلاتی تدارک دیده شده است و کسانی که تمایل دارند می توانند از این فرصت استفاده کنند و با دریافت تسهیلات برای خود و خانواده هایشان اشتغال ایجاد کنند.

 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد اظهار کرد: سال گذشته نیز افرادی در منطقه جلیل بویراحمد از تسهیلات زودبازده استفاده کردند و برای بسیاری از جوانان شغل ایجاد شد.

 

سردار خرم دل تاکید کرد: با وجود شرایط کرونایی که جامعه با آن دست و پنجه نرم می کند اما امیدواریم بتوانیم اقدامات قابل قبولی در راستای تحقق جهش تولید انجام دهیم.

 

وی با اشاره به اینکه در شرایط تحریم قرار داریم و باید این فضا شکسته شود بیان کرد: با مدیریت جهادی و اخلاص می توان از سختی ها و تنگناها عبور کرد و همه  باید پای کار باشیم تا موفق شویم.

 

انتهای پیام/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است