شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستان فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان خبر داد: تشکیل قرارگاه مشترک محرومیت‌زدایی در خوزستان‌

 فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان خبر داد: تشکیل قرارگاه مشترک محرومیت‌زدایی در خوزستان‌

منتشرشده در خوزستان شنبه, 11 بهمن 1399 ساعت 10:04
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان با اشاره به اقدامات حمایتی و زیر‌ساختی بنیاد مستضعفان در خوزستان گفت: ۹۵ محله محروم در خوزستان وجود دارد که با تشکیل قرارگاه مشترک این مناطق را توانمند می‌سازیم.

به گزارش سپاه نیوز؛ نشست مدیران مجموعه‌های بنیادی در استان خوزستان با حضور استاندار خوزستان و فرمانده سپاه و نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان در محل فجر سپاه اهواز برگزار شد.

 

در این نشست سردار سرتیپ پاسدار حسن شاهوار‌پور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان با تشکر از اقدامات انقلابی بنیاد مستضعفان در خوزستان، اظهار داشت: در آستانه دهه فجر لازم است یادی از شهدا و خانواده شهدا شود که همه چیز خود را مدیون این شهدا هستیم.

 

وی افزود: انقلاب اسلامی محصول تفکر انقلابی و عمل جهادی است و برای تداوم انقلاب نیاز به این فکر و اندیشه داریم. باید دستگاه‌های انقلابی این فکر انقلابی را با عمل بین مردم نهادینه کنند. 

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان بیان داشت: مردم نقش آفرینان اصلی انقلاب هستند و سیاست‌های ما برای رسیدن به اهداف باید مردمی و مردم محور باشد.

 

وی گفت: در عرصه خدمت به مردم باید الگوی ما شهید سلیمانی باشد، این سردار چگونه توانست با فعال کردن ظرفیت مردم منطقه، تمدن غرب را به زانو دربیاورد و داعش را نابود کند.

 

سردار شاهوار پور تاکید کرد: خوزستان پس از جنگ با عواقب بسیاری دست و پنجه نرم کرده و بیش از 2 میلیون نفر آوره و حاشیه نشین شدند و نیاز است به این مردم  حاشیه نشین که در واقع صاحبان اصلی انقلاب هستند، کمک کنیم.

 

وی گفت: مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) در سفر به خوزستان در سال 75با ابلاغ طرح‌هایی مانند طرح 550 هزار هکتار توسعه زیرساختی و مبنایی را در استان آغاز کردند.

 

‌فرمانده سپاه خوزستان گریزی هم به مسئله انتقال آب  کارون زد و اظهار داشت: هیچ مخالفتی برای تامین آب شرب مناطق کویری نداریم و باید آب شرب داشته باشند ولی پذیرفتنی نیست آب کارون را برای شالیکاری و توسعه فولاد منتقل کنند. می‌توانیم این کشاورزی و صنعت را به راحتی در خوزستان با هزینه کم توسعه دهیم چرا به کویر منتقل کنیم.

 

سردار شاهوارپور بیان داشت: 95 محله مستضعف در استان داریم که با هماهنگی و تشکیل قرارگاه مشترک در حال محرومیت‌زدایی از این مناطق خوزستان هستیم.

 

وی اظهار داشت: استان خوزستان ظرفیت بالایی دارد و باید به مشکلات اجتماعی استان پیش از امنیتی شدن برسیم و بنیاد در این استان اقدامات حمایتی و زیرساختی مناسبی داشته است.

 

فرمانده سپاه خوزستان بیان داشت: در بخش زیرساختی، تامین مسکن خانواده محرومین و شهدا نیاز به ورود بنیاد خوزستان داریم و هر چند در غیزانیه، شادگان، منبع آب و حصیرآباد اهواز اقدامات برجسته‌ای انجام داده است.

 

انتهای پیام/

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است