شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانتوسط گروه‌ جهادی شهدای مدافع حرم صورت گرفت؛ ساخت منازل مسکونی در الهایی اهواز

توسط گروه‌ جهادی شهدای مدافع حرم صورت گرفت؛ ساخت منازل مسکونی در الهایی اهواز

منتشرشده در خوزستان چهارشنبه, 10 دی 1399 ساعت 12:09
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران با اشاره به فعالیت گروه‌های جهادی گفت:  شاهد بهره‌برداری از منازلی هستیم که توسط گروه جهادی شهدای مدافع حرم در شهر الهایی ساخته شدند.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدارحسن حسن‌زاده فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به فضل پروردگار در کشور ما در کنار فعالیت‌های بسیار زیاد مردمی که درحال انجام است شاهد شکل‌گیری تعداد قابل‌توجهی از گروه‌های جهادی و بسیجی با تخصص‌های مختلف در عرصه‌های متفاوت هستیم.

 

وی افزود: امروز در خوزستان حضور یافتیم تا فعالیت یکی از این گروه‌های جهادی را که تحت عنوان گروه جهادی شهدای مدافع حرم مشغول فعالیت است را از نزدیک بررسی کنیم و پروژه‌های انجام‌شده به دست آن‌ را افتتاح نماییم.

 

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله گفت: در کشور ما گروه‌های جهادی نه‌ تنها در زمان بحران بلکه در تمام ایام حضور دارند و همان‌طور که امروز شاهد آن هستیم حتی پس از بحران و تا جایی که در توان است برای کاستن مشکل مردم انجام می دهند.

 

سردارحسن‌زاده گفت: خداوند را شاکریم که مردم با تشکیل گروه‌های جهادی، همت خیرین و کمک بسیاری از دستگاه‌های اجرایی تلاش بر خدمت به مردم معطوف شده و هیچ چیز بالاتر از خدمت بی‌منت و صادقانه به این ملت و مردم پرافتخار نیست.

 

وی ادامه داد: تنها در تهران بالغ بر دوهزار و ۲۰۰ گروه جهادی وجود دارد که برخی از آن‌ها از ابتدای سال ۹۸ تاکنون هنوز در بسیاری از استان‌ها به‌ویژه خوزستان در کنار مردم مانده‌اند.

 

سردار حسن‌زاده تصریح کرد: گروه جهادی شهدای مدافع حرم در شهر الهایی قریب به ۲۲ ماه است که حضور دارد و فعالیت‌های بسیاری ازجمله عمرانی، درمانی و پزشکی، کمک‌های مؤمنانه، مقابله با کرونا، آبرسانی و جاده‌سازی با کمک سپاه، بسیج و مردم انجام داده است.

 

وی بیان کرد: امروز نیز شاهد افتتاح تعداد قابل‌توجهی از منازل مسکونی خواهیم بود که توسط گروه جهادی شهدای مدافع حرم ساخته شده‌اند. 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است