شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان شمالیخبر برگزیدهسردار پاکپور در جریان بازدید از خطوط مرزی تاکید کرد: سپاه فدایی و خادم مردم و سد مستحکم در برابر بدخواهی دشمن است

سردار پاکپور در جریان بازدید از خطوط مرزی تاکید کرد: سپاه فدایی و خادم مردم و سد مستحکم در برابر بدخواهی دشمن است

منتشرشده در خبر برگزیده دوشنبه, 23 فروردين 1400 ساعت 13:18
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: با هدف بررسی میدانی آخرین و تازه ترین تمهیدات دفاعی و امنیتی در مرزها، فرمانده نیروی زمینی سپاه از خطوط مرزی جنوب شرق، شرق و شمال‌غرب کشور بازدید کرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در بازدید از خطوط مرزی جنوب شرق، شرق و شمال‌غرب کشورطی سخنانی در محدوده خدمت رسانی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه تاکید کرد: سپاه فدایی و خادم مردم و سدی مستحکم در برابر بدخواهی دشمن است. 

 

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: در شرایطی که دشمن همه توانمندی ها و امکانات خود را برای به زانو درآوردن مردم ایران در مسیر آرمان خواهی انقلابی و استقلال طلبی به کار گرفته است، سپاه مردمی، با صلابت و اقتدار یکی از بزرگ ترین عوامل شکست و ناکامی دشمن بوده است.

 

وی افزود: در حوزه امنیتی رصد و خنثی سازی برخی از عوامل و گروهک های تروریستی نیابتی را که برای آسیب زدن به امنیت مردم اجیر و تجهیز شده اند را یکی از  مهم ترین ماموریت ها می‌دانیم.

 

سردار پاکپور در جریان این بازدیدها، اقدامات صورت گرفته برای تقویت و به روز رسانی تمهیدات و توانمندی های نیروی زمینی سپاه را یک راهبرد نهادینه شده در مسیر مقابله با تهدیدات و خنثی سازی دسیسه های تروریستی دشمن عنوان کرد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است