شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان شمالیفرمانده سپاه شیروان: ۲۳۰ نیروی بسیجی شیروان در قرارگاه شهید سلیمانی فعال هستند

فرمانده سپاه شیروان: ۲۳۰ نیروی بسیجی شیروان در قرارگاه شهید سلیمانی فعال هستند

منتشرشده در خراسان شمالی چهارشنبه, 13 اسفند 1399 ساعت 11:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شیروان از فعالیت ۱۱۴ تیم مشارکتی در حوزه مبارزه با کرونا خبر داد و گفت: ۲۳۰ نفر نیروی بسیجی شیروان در قالب تیم‌های مختلف در طرح قرارگاه شهید سلیمانی همکاری دارند.

به گزارش سپاه نیوز؛ عباسعلی ریحانی فرمانده سپاه شیروان اظهار کرد: در راستای تفاهم نامه وزارت بهداشت و سازمان بسیج، ۲۳۰ نفر نیروی بسیجی شیروان در قالب تیم‌های مراقبتی، نظارتی و حمایتی در طرح قرارگاه شهید سلیمانی با شبکه بهداشت و درمان شهرستان همکاری می‌کنند.

 

فرمانده سپاه شیروان با بیان اینکه در طرح شهید سلیمانی ۳ فاز دنبال می‌شود، گفت: در فاز اول که مرحله مراقبتی است، ۱۴۵ نفر بسیجی به صورت داوطلبانه به اداره بهداشت شهرستان معرفی شدند که پس از گذراندن دوره آموزشی در حوزه‌های مراقبتی، آگاه سازی، فرهنگ سازی و پیگیری بیماری اقدام می‌کنند.

 

وی ادامه داد: همچنین با توجه به اینکه کادر درمان خسته هستند، ۲۵ نفر بسیجی نیز برای همکاری با کادر درمان در بحث‌های خدماتی به شبکه بهداشت جهت فعالیت در بیمارستان هاشمی معرفی شدند.

 

ریحانی تصریح کرد: قرارگاه جهادی شهید سلیمانی برای مقابله با کرونا اقدام به ضدعفونی و گندزدایی سطح روستاهای شهرستان شیروان کرده است.

 

فرمانده سپاه شیروان بیان داشت: در مجموع ۱۱۴ تیم مشارکتی در قالب قرارگاه جهادی شهید سلیمانی به مردم شیروان خدمت می‌دهند.

کد خبر 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است