شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان شمالیفرمانده سپاه بجنورد عنوان کرد: توزیع ۱۵۰۰ بسته معیشتی در بجنورد طی گام نخست طرح شهید سلیمانی

فرمانده سپاه بجنورد عنوان کرد: توزیع ۱۵۰۰ بسته معیشتی در بجنورد طی گام نخست طرح شهید سلیمانی

منتشرشده در خراسان شمالی شنبه, 15 آذر 1399 ساعت 10:27
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه بجنورد از توزیع هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی در گام نخست طرح «شهید قاسم سلیمانی» در بجنورد خبر داد و گفت: اگر به تعداد بیشتری بسته معیشتی نیاز باشد، بسیج آن را تهیه خواهد کرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار مهدی الهی راد  فرمانده سپاه بجنورد در گفتگویی اظهار کرد: طرح شهید سلیمانی جهت کمک به شبکه بهداشت و درمان در سه گام با همکاری اداره‌های خدمات رسان، سپاه و بسیج، شبکه بهداشت و درمان، هلال احمر، کمیته امداد و بهزیستی انجام خواهد شد.

 

فرمانده سپاه بجنورد با اشاره به اینکه گام نخست این طرح نمونه گیری از خانواده افراد کرونا مثبت در درب منازل است، گفت: این اقدام توسط تیم‌های تخصصی بسیج، هلال احمر و شبکه بهداشت انجام می‌شود.

 

وی افزود: در این بخش ۵۰ نفر از بسیجیان شهرستان بجنورد با همکاری شبکه بهداشت و درمان و حضور ۳۰ نفر از هلال احمر و سایر نهادها انجام مأموریت می‌کنند.

 

الهی راد با بیان اینکه طرح شهید سلیمانی در مرکز خراسان شمالی از روز شنبه، ۱۵ آذرماه به مدت نامحدود اجرایی خواهد شد،ادامه داد: در مجموع در سه گام این طرح، ۱۵۰ نفر از بسیجیان داوطلب در خدمت شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرار گرفته‌اند تا اجرای طرح به نحو احسن انجام شود.

 

فرمانده سپاه بجنورد در انتها بیان کرد: همچنین یک هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی برای گام اول در نظر گرفته شده است اما چنانچه نیاز به تهیه بسته‌های بیشتر بود قطعاً تدارک دیده خواهد شد.

 

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است