شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان شمالیفرمانده سپاه شیروان خبر داد :توزیع ۲ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان طی هفته بسیج

فرمانده سپاه شیروان خبر داد :توزیع ۲ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان طی هفته بسیج

منتشرشده در خراسان شمالی دوشنبه, 10 آذر 1399 ساعت 09:18
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شیروان از توزیع ۲ هزار بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند شهرستان خبر داد و گفت: طی هفته بسیج، ۲ هزار ماسک رایگان نیز در حاشیه شهر توزیع شد.

به گزارش سپاه نیوز؛عباسعلی ریحانی فرمانده سپاه شیروان با اشاره به اقدامات انجام شده طی چند روز اخیر اظهار کرد: در راستای کمک‌های مومنانه ۲ هزار بسته معیشتی به ارزش هر بسته ۳.۵ میلیون ریال بین خانوارهای محروم و نیازمند این شهرستان توزیع شد.

 

فرمانده سپاه شیروان بیان کرد: اقلام این بسته‌ها شامل مواد غذایی مانند برنج، روغن، مرغ، حبوبات و… بود که توسط پایگاه‌های بسیج و با همکاری خیرین بین محرومان و نیازمندان شهر توزیع شد.

 

وی افزود: طبق مصوبه شورای راهبری مقابله با کرونا در محلات، ۱۶۰ نقطه در این شهرستان شناسایی شده‌اند.

 

ریحانی تصریح کرد: نقاط شناسایی شده در سطح شهر و روستا توسط پایگاه بسیج با همکاری سپاه و شبکه بهداشت و با هدف آموزش، پیشگیری، اطلاع رسانی، سرکشی از بیماران کرونا خدمات دریافت می‌کنند.

 

فرمانده سپاه شیروان گفت: در این طرح ۲۵ نفر بهورز و نیروی کار خدماتی به بیمارستان آیت الله هاشمی رفسنجانی معرفی و ۲۲ نفر داوطلب بسیجی جهت همکاری شناسایی شده و به شبکه بهداشت شهرستان معرفی شدند.

 

وی در انتها از توزیع ۲ هزار ماسک رایگان در مناطق حاشیه شهر و برخی از روستاهای شهرستان خبر داد و بیان داشت: همچنین در این هفته عملیات ساخت مسکن ۲ خانوار معلول تحت پوشش بهزیستی شیروان آغاز شد و ساخت ۲ باب مسکن برای خانوارهای نیازمند به اتمام رسید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است