شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان شمالیفرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) استان خراسان شمالی مطرح کرد : فعالیت ۲۰۰ نیروی بسیجی در بیمارستان‌های ویژه کرونا

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) استان خراسان شمالی مطرح کرد : فعالیت ۲۰۰ نیروی بسیجی در بیمارستان‌های ویژه کرونا

منتشرشده در خراسان شمالی شنبه, 08 آذر 1399 ساعت 10:26
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) استان خراسان شمالی با تاکید بر اینکه علاج مشکلات داخل کشور است، گفت: ۲۰۰ نیروی بسیجی در بیمارستان‌های ویژه مبتلایان به کرونا فعالیت دارند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدارابوالقاسم چمن فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) استان خراسان شمالی اظهار کرد: به منظور کمک رسانی بسیج به کادر درمان و دانشگاه علوم پزشکی استان طرحی آغاز شده که بر این اساس ۴۰۰ بسیجی به عنوان همیار سلامت مسئولیت بازدید از کارخانه‌ها، کارگاه‌ها و اصناف را برعهده دارند و تاکنون بالغ بر هزار و ۴۰۰ مکان بازدید شده است.

 

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه استان خراسان شمالی بیان داشت: ۲۰۰ نیروی بسیجی در بیمارستان‌های ویژه مبتلایان به کرونا، به کمک کادر درمان استان پرداختند.

 

وی از اجرای طرح شهید سلیمانی به صورت محله محور خبر داد و افزود: بر اساس مبانی ارزشی، مسئولیت اجتماعی زیادی در قبال مردم داریم با این حال باید مردم را در این طرح مشارکت دهیم.

 

سردارچمن با اشاره به شناسایی ۴۵۰ نقطه پرخطر شیوع کرونا در استان، گفت: بسیجیان آموزش دیده مبتلایان را به ماندن در خانه ترغیب می‌کنند و از سوی دیگر به خانواده‌های نیازمند مبتلا به کرونا طی ۱۴ روز قرنطینه خدمات رسانی کرده و بسته‌های معیشتی تحویل می‌دهند.

 

فرمانده سپاه خراسان شمالی در انتها با تاکید بر اینکه علاج مشکلات داخلی است، بیان داشت: تعدادی از بسیجیان با همکاری اصناف بر احتکار، گران فروشی و کم فروشی نظارت خواهند داشت.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است