شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویفرمانده ناحیه مه‌ولات: یک هزار و۹۵۰ سبد کمک معیشتی بین نیازمندان مه‌ولات خراسان رضوی توزیع شد

فرمانده ناحیه مه‌ولات: یک هزار و۹۵۰ سبد کمک معیشتی بین نیازمندان مه‌ولات خراسان رضوی توزیع شد

منتشرشده در خراسان رضوی سه شنبه, 19 اسفند 1399 ساعت 11:01
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده ناحیه مه‌ولات در استان خراسان رضوی گفت: در راستای فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر کمک مومنانه، هزار و ۹۵۰ سبد کمک معیشتی در اجرای طرح شهید قاسم سلیمانی بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار مهدی اسماعیل زاده فرمانده ناحیه مه‌ولات افزود: در اجرای طرح شهید سلیمانی علاوه بر توزیع سبدهای کمک معیشتی ۱۵‌ هزار ماسک به صورت رایگان در مناطق کم برخوردار توزیع شد و ۲۰‌ هزار ماسک دیگر به قیمت نیمه بها و ۲۵۰ لیتر الکل برای ضدعفونی در ایستگاه‌های سلامت این شهرستان توزیع گردید.

 

وی ادامه داد: همچنین ۶۰ گروه هشت نفره برای  خدمت رسانی به نیازمندان روستاها و شهرها در قالب گشت امر به معروف سلامت اقدام  به توزیع ماسک، بسته بهداشتی، خدمت به سالمندان و خانواده‌های شهدا و ایثارگران و همچنین توزیع بسته‌های کمک معیشتی بین نیازمندان و خانواده‌های درگیر با ویروس کرونا کرده‌اند.

 

فرمانده  ناحیه مه‌ولات گفت: تدارک ۳۰ لیتر محلول ضدعفونی کننده برای  گندزایی معابر، ارائه خدمات بهداشتی، معاینه رایگان بیماران، تهیه جهیزیه، توزیع غذای گرم، کمک در خرید موبایل و تبلت برای استفاده دانش آموزان نیازمند و توزیع نان از دیگر فعالیت‌های انجام شده در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی بوده است.

 

وی افزود: از همه خیران و مسوولان که در اجرای این طرح مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را یاری کردند و به کمک نیازمندان شتافتند صمیمانه تشکر می کنیم.

فیض آباد، مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری مه‌ولات در ۲۰۷ کیلومتری مشهد قرار دارد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است