شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویفرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی: اصلی‌ترین ماموریت کارکنان لشکر عملیاتی پنج نصر ارتقا و حفظ آمادگی دفاعی است

فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی: اصلی‌ترین ماموریت کارکنان لشکر عملیاتی پنج نصر ارتقا و حفظ آمادگی دفاعی است

منتشرشده در خراسان رضوی چهارشنبه, 08 بهمن 1399 ساعت 16:07
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی بیان داشت: اولین و اصلی‌ترین ماموریت کارکنان لشکر عملیاتی پنج نصر ارتقاء و حفظ آمادگی‌های دفاعی است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتيپ پاسدار یعقوبعلی نظری فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی در  مراسم  تکریم و معارفه جانشین و معاون هماهنگ کننده لشکر عملیاتی مردم پایه پنج نصربیان داشت: اولین و اصلی‌ترین ماموریت کارکنان لشکر عملیاتی پنج نصر ارتقاء و حفظ آمادگی‌های دفاعی است و مبنای فکری و اندیشه‌ای مسئولین لشکر باید به این موضوع اختصاص یابد.

 

وی همچنین ادامه داد: در مجموعه سپاه کارکنان اعم از پاسداران و بسیجیان و برادران وظیفه برای اجرای ماموریت‌های مختلف توان چند منظوره داشته باشند و در انواع ماموریت‌های دفاعی؛ امدادی و امداد رسانی؛ اجتماعی و فرهنگی و سازندگی به ایفای نقش می‌پردازد.

 

فرمانده سپاه امام رضا (ع) استان خراسان رضوی همچنین افزود: لشکر پنج نصر یادگار و خونبهای شهدای بزرگی همچون شهید شوشتری عزیز می‌باشد و نام پنج نصر یادآور افتخارات بزرگی است که این لشکر در دوران دفاع مقدس رقم زد؛ لذا کارکنان این یگان باید با اقتدا و الگو قراردادن شهدای گرانقدر لشکر بتوانند بار دیگر افتخاراتی را برای لشکر به ارمغان بیاورند.

 

وی خاطرنشان کرد: باید در راس تشکیلات اولویت خود را بر صیانت و حفاظت از کارکنان قرار داده و با هم افزایی و دید بلنداهداف راهبردی با یکدیگر همکاری سازنده داشته باشیم.

 

سردار نظری در بخش دیگری از سخنانش بیان داشت: قدرت‌های استکباری از درون دچار اضمحلال گردیده اند و ما باید در انقلاب اسلامی همچنان که هیمنه و قدرت استکبار را در زمینه‌های نظامی و دفاعی و... یکی پس از دیگری شکستیم در این جنگ اقتصادی و ارزی نیز این قدرت‌های پوشالی را بشکست بکشانیم.

 

در پایان نیز از زحمات سرهنگ پاسدار رسولی جانشین سابق لشکر و سرهنگ پاسدار اصلی معاون هماهنگ کننده سابق لشکر تقدیر بعمل آمد و سرهنگ پاسدار نیازی بعنوان جانشین و سرهنگ  پاسدار کاظمی بعنوان معاون هماهنگ کننده جدید لشکر معارفه شدند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است