شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیفرمانده سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی: دشمن از قدرت و تفکر بسیجی در هراس است

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی: دشمن از قدرت و تفکر بسیجی در هراس است

منتشرشده در خراسان جنوبی دوشنبه, 01 آذر 1400 ساعت 12:46
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه دشمن از قدرت و تفکر بسیجی بشدت در هراس است گفت:  با تکیه بر این قدرت روز به روز بر اقتدارکشور افزوده می شود.

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی در همایش فرماندهان پایگاه‌ها و ناحیه بسیج سپاه شهرستان فردوس از ابتدا تا کنون تصریح کرد: دشمن از قدرت و تفکر بسیجی بشدت در هراس است زیرا روحیه از خود گذشتگی و ایثار بسیجیان را بخوبی شناخته و قدرت‌های پوشالی در مقابل آنها توان ایستادگی ندارند.

وی با بیان اینکه کارنامه شجره طیبه بسیج بر همگان آشکار است افزود: رهبری بسیج را سرمایه اجتماعی این کشور خوانده و به فرموده امام راحل بسیج شگفتی آفرین قرن است که نویده دهنده پیروزی مستضعفین بر مستکبرین عالم است.

سردار قاسمی عنوان کرد: اگر این تفکر ناب در محل کسب و کار ما جاری و ساری شود گره‌گشای بسیاری از مشکلات جامعه است.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی خواسته رهبری از بسیجیان را پیش برندگی و پیش روندگی دانست و تاکید کرد: بسیجیان ابتدا باید خود در مسیر صحیح قرار گیرند تا بتوانند دیگر را هدایت و بصیرت افزایی کنند.

وی با اشاره به اینکه بسیج در تمام بحران و مشکلات کشور گره‌گشا بوده و اکنون نیز با تمام توان سعی در کاهش مشکلات جامعه دارد افزود: اگر اقتصاد مقاومتی که مورد تاکید مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) است با حرکت بسیج قوام پیدا می‌کرد امروز شاهد مشکلات مختلف اقتصادی برای مردم نبودیم و این درس عبرتی باید برای همگان باشد.

سردار قاسمی با بیان اینکه سند ۱۰ ساله بسیج ترسیم و به تصویب فرماندهی کل قوا رسیده گفت: این سند از سال آینده اجرایی خواهد تا فصل جدیدی در عرصه خدمت بسیج به مردم و انقلاب گشوده شود.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است